bugün

Erduvan nın bir taktigidir.alıştırip alıstirıp normallestirecek bunuda.
Bu zamları hep gılıçtar yapiyi bu kötü gidişe dur demek için bas ampüle üç hilal e eyyyy dombraaa.
icimizdeki rusyaya konulan ambargolardan mutlu olan ukraynalilarin ne diyecegini merak ettigim sorun.
petrol urunleri zaten pahaliydi, ambargo yuzunden dahada artiyor. mutlu muyuz gencler?
tarım ürünleri ucuzlasın diye zaar.
Zam değil daha bunlar.zamcıktır.
Daha kalınlari yolda.
Baktılar seçimde kaybedecekler kitlemişken tam kitleyelim diyorlar.
Rusya' ya ambargo durur savaş sona erer. Dolar kuru da 10 liranın altına iner eski fiyatlara dönebiliriz. Onun dışında bizi kimse kurtaramaz.
Bu zamana kadar eski hangi zam eski fiyata inmis.eski fiyat olarak ancak 16tlye filan düşer.zengine bisey olmaz allah hasta ve işsizlerin yardimcisi olsun gerisinin cani cehenneme dostum.
arabası olanlar düşünsün bahane.
Ne alaka,3-4 günü her gün diye abartmayın,hem ben her zaman 50 liralık alıyorum bana zararı yoktur.
Koskoca 100 liraya 5 litre mazot veriyorlar!
Bu düzen böyle gitmez!
Teneke ne zaman adam olacan sen aq yine boş yapmışsın zeka ölçünde. Valla senin ebeveynin olsam her gün döve döve kitap okuturdum zorla.
Her gün seviliyoruz! Mübarek...
trafiğin rahatlaması açısından sevindirici gelişmedir. istanbulda bz yaşıyoruz siz değil gün oluyor 5 km yolu 2 satte gidiyoruz. 5 kişilik ailenin altında 5 tane araç olur mu ak.

(bkz: akaryakıt alamıyorsan araç alma)
Ulan lukıs. Senin gibi zenginler yüzünden trafik çilesi çekiyoruz zati. Binsene alikopterine arkadaş! Ne diye tomofiline binip hem kendini hem bizi mağdur ediyorsun koflik! Hep bunlar fantazi arayışınızdan oluyor.
görsel
bugün * gelmeyince şaşırtmıştır, üzmüştür.
Zamma her gün mazot mu gelecekti? Tabiki mazota her gün zam gelecek. Hergün değil, her gün geliyor. Yani arada bir boşlukla zam geliyor yeğen. Şükürsüzler sizi. Allah Tayyip'ten ve başkanlık sistemi'nden razı olsun! Yaslasın yaslayabildiği kadar. Oh, oh... O çiçekten günler çok yakın...
geçen kur korumalı hesap vesilesiyle dolar düştü, akaryakıt fiyatları gene zamlandı.

akaryakıt düşmüyor usta.

bir çare bir çareee.
neyseki arabam yok, motorum da yok, param da yok, keyfim zaten hiç yok.
külliyen yalan iftira kardeşim.

her gün değil her saat geliyor.
240 a dolan depo 1200 e doluyor aq. Olacak iş değil. iğneden ipliğe her şeye zam gelecek bu sayede.
orta direk filmini hatırlatan anlar yaşadığımız günlerdir.
görsel
böyyük ekonomilerede hep böyle oluyür !..
Dolar bazında fiyatının artması sıkıntı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar