bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  cem uzan'ın 2007 genel seçimlerini kazanamayıp meclise giremediği takdirde 2012 genel seçimlerinde* olası bir vaadi.

  şimdi cem uzan'dan dinliyoruz: sevgili yurttaşlarım mazot 1 ytl olacak dedik, pahalı geldi heralde size, meclise bile giremedik, şimdi diyorum ki mazot bedava olacak. bu ülke vatandaşı bunu hakediyor çünkü! evet mazot bedava olacak. hava bedava, su bedava, mazot bedava, genç partimiz halkın yanında bu davada!
  1 -2 ... janjan
 2. ?.
  (bkz: cem uzan a sürekli bok atan zihniyet)
  1 -1 ... arude50
 3. ?.
  bağımsız ve bağlantısız millevekili adayı olduğunu üstüne basa basa vurgulayan ve
  "biz fırıldak değiliz" sloganıyla seçim çalışmalrını yürüten abdurrahman boztaş'ın, deniz baykal'ı, cem uzan'ı, hatta haydar baş'ı bile gölgede bırakan seçim vaadidir...
  1 ... ismini vermek istemeyen yazar
 4. ?.
  (bkz: beyin bedava)
  1 ... gorkeminetor
 5. ?.
  bu hızla içi boş vaatler vermeye devam ederse yakında kemal bey tarafından da dile getirilebilecek cümledir. o söylerse birşey olmaz iki değir önceden söylediğinin tersini söylemekle tanındığı çin ertesi gün kalkıp türkiye'de herkese yetecek petrol bulunursa yapacağız bunu diyebilir. ne de olsa alışıktır kendisi böyle yapmaya. 2 gün önce tsk iç hizmet kanunu 35. maddesini kaldırıyordu dün partisi askere anayasayı kollama görevi veren aha darbeci br madde teklifi sundu. dersim olaylarını alkışlama faciasına hiç girmiyoruz bile.
  ... ozgurluk
 6. ?.
  hayalin ötesini geçemeyecek söylemdir efendim. mazotun bedava olması bir devrim, hatta bir çağın kapanıp yeni bir çağ açılmasıyla eşdeğerdir kanımca. üretimin hızını artıracağı kesindir.
  ... kediyekafaatanhamsi
 7. ?.
  (bkz: yalan söylüyorsun)
  ... jeanne darc
 8. 1.
  (bkz: ayı yalanı)
  ... televizyona cikan vatandas
 9. 2.
  (bkz: şehrazat 1 tl olacak)
  (bkz: hamilelik 3 aya düşecek)
  ... slmbgrdmrl