1. 1.
  futbol hayatına river plate te başlayan,daha sonra barcelona ya transfer olan 1984 doğumlu arjantinli forvet oyuncusudur.sırma saçlıdır.
  ... electronica
 2. 2.
  tam adı maximiliano lopez dir ama yavşaklık olsun diye adını kısalttırtmış nüfus müdürüne lavuk herneyse 2006/2007 sezonunda mallorca takımının başarısı için ter dökmekte olan artiz fitbolcu..
  1 ... intensivecare
 3. 3.
  (bkz: bir maxi lopez vardı ne oldu ona)
  1 ... sozlesmeyi kabul etmedim
 4. 4.
  barcelona'nın deneyim kazanması için mallorca'ya kiraladığı, fakat koskoca sezonda sadece 2 gol atarak hayal kırıklığı yaratmış forvet. önümüzdeki sezon için de sporting lisbon tarafından kiralanmıştır.
  ... blakkheim
 5. 5.
  cm 01-02 de orta ayar takımları sırtlayabilen oyuncu. maalesef büyük takımlarda en fazla yedek olabiliyor. Maçı kurtaran adam sıfatını da taşıyabiliyor.
  1 ... ofkeli kalabalik
 6. 6.
  (bkz: martin lopez)
  ... double cross
 7. 7.
  2005-2006 sezonu* chelsea - barcelona ikinci macında son dakikalarda oyunu girmiş ve chelsea'nin skoru korumaya çalıştığı dakikalarda etkili futbolu ile dikkat çekmiştir. Daha sonra kendinden bekleneni verememiştir, kısmi bir hayalkırıklığı sebebidir.
  ... micomania
 8. 8.
  cok pis depar atar, boyle at gibin..
  -1 ... sydera
 9. 9.
  beşiktaş'ın ilgilendiği ama kanımca alamayacağı forvettir. *
  ... ulak
 10. 10.
  beşiktaş'ın imkb'ye kesinlikle ilgilenmediklerini belirten bir yazı gönderdiği futbolcu. ayrıca, maxi lopez'in önünde 5 tane oyjncu vardır. maxi'yi satmaktan ziyade kiralamak barcelona'nın yapacağı en akıllıca olaydır -bu beşiktaş olur veya olmaz- keza geçen yıl da cüzi denebilecek bir paraya mallorca'ya kiralık verilmiştir.
  ... paleface