1. 1.
    büyük çihef havalarında yok avusturya'ya gittim yok ukrayna'da tadım yaptım yok sırbistan'da şunu yedim mekan sahibiyim ''ahçıbaşı çihef'iyim '' paspas yapmam bulaşık yıkamam acayip karizmayım derken .
    mekan dediği işportadan hallice sirkecide nohutlu pilav üstü tavuk ,dükkanı.
    sorsan michelin yıldızı almış restoranım var havalarında.

bir ara hafta içi gündüz yapılan tv8 yemek programına çıkmıştı arkadaş biraz usturuplu ol evrim geçir çatalın insan tarafına koş diyeceğim ama inatla illa maymun tarafına gideceğim diye zorluyor,yapma kardeşim ..

şaka bir yana masterchef'in soytarısı demeyeceğim ama ,neyse ..
    eskiden beri bu tip yarışmaları izlerim abd versiyonlarını da bunun gibi bir hokkabaz yok olmadı olmazda..

yasin biraderim çatalın insan tarafına insan tarafına zorla biraz..
    ... baris hemen simdi
  2. 2.
    Bildiğin oyuncu olan yarışmacı

masterchef yasin
    masterchef yasin
    2 -2 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    ne izleyelim kardeşim ,içimiz dışımız deprem,suriye, girdik çıktık,aman 7,5 şiddetinde geldi gelecek. yok enişte aileyi komple kesti.

tansiyon 10/18 şeker 300 inme indi inecek.

en güzeli izle yasin'i sıfır stres ..
    3 -1 ... baris hemen simdi
  4. 4.
    pilavcı yasin'in pilavına rıfat kaydı..

pilav yapılacak hemen ben yaparım pilavım süperdir dedi pilavı yapamadı .

sonra mekanım var sırbistanda koyun taşağı yedim yok ukrayna'da rus büllüğü tattım sonrası cart kabakaat.

boş ahçı sırf çene.

pilavcı ye ye yeee,pilavcı ye ye yeee,pilavcı ye ye yeee...
    yeeee !
    2 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    çoğu zaman itici olmakla birlikte bazen gerçekten güldüren çakma taner. kıbrıslı taklidinin arkasında sakladığı diyarbakırlı kişiliği ortaya çıktığı zaman ise görsel ve işitsel şölen yaşatıyor.
    1 ... tacettin limoncuoglu
  6. 6.
    Abi bu adamda tipik almancı havası var. "Acun abi yemek yapacam".
    2 ... ismini vermek istemeyen birisi
  7. 7.
    Son zamanlara kadar elenmeyecek yarismaci, saglam reyting getiriyor. Survivora da katılırsa şaşırmam.
    5 -1 ... life is passion
  8. 8.
    elense de yarılarak gülsek şu mala.
    3 -1 ... eti cin baba
  9. 9.
    masterchef murat, survivor taner gibi yarışmanın son bölümlerine kadar elenmeyecek olan yarışmacı.

iyi reyting getiriyor, olay yaratabiliyor, akılda kalıcı bir karakter. ama en sonunda kazanan hep efendilik oluyor, klasik acun programı sonu.. bu yüzden masterchef ekin olur diyorum.
    2 ... emre s
  10. 10.
    ne kadar boş insanlarsınız ya.

acun medya izliyecek kadar boşsunuz.

tv izleyecek kadar da vasat.
    2 -2 ... modern zaman filozofu