bugün

tottenham daki görevine son verilmiş teknik direktör.
2007-2008 sezonuna facia bir başlangıç yapan tottenham'da ihtiyaç duyulan kan değişikliği sebebiyle görevine son verilen hollandalı teknik adam. jol'un takımı premier ligde son 2 sezonu 5. sırada tamamlamıştı.
(bkz: martin jol jol jol)
hamburger sv'nin teknik direktörü. ayrıca dick ve cock adlarında iki de kardeşi vardır.
maçtan sonra türk taraftarları için ''inanılmaz atmosfer sergilediler. ikinci yarı onlar da bağıramadılar, titrediler. Suskun kaldılar.'' demiştir.

kendisine kusura bakmasın diyoruz. ali sami yen'de o suskunluğu telafi ederiz merak etmesin.
''Aldığım bir habere göre ki, herhalde bunu söyleyen Fenerbahçeli bir arkadaştı, Beşiktaş ve Fenerbahçeli taraftarlar daha ateşli." şeklinde bir açıklama yapan hamburg teknik direktörü.gerek bu demeç,gerekse ilk maçtaki titrediler demeci ile tam bir karşınan adam portresi çizmektedir.bu demeçleri oturma organına sokmayı temenni etmekteyim.

''Aklımda Arda'nın yarın oynayacağına dair bir düşünce var, ama siz benden daha iyi bilirsiniz bu konuyu'' diyerekte azda olsa olumlu iş yapıyorum,hayırlı şeyler söylüyorum demeye getirmiştir.
"2 yıl önce beşiktaş taraftarını görmüştüm, muhteşem bir atmosferdi, umarım öyle bir atmosferle karşılaşmam" açıklamasını yaparak beşiktaş taraftarını unutamadığını gösteren hamburg teknik direktörü.
(bkz: jol olur)
soyadının telaffuzu nedeniyle yarın bilumum spor gazetelerimizde manşeti süsleyecek insandır.
got olmasina az kalmis teknik direktor.
19 mart 2009 galatasaray hamburger sv macindan sonra "iki farklı yenilgiden galibiyete ulaştık. galatasaray tarihinde daha önce böyle bişey oldu mu bilmiyorum." demiş teknik direktör.

bu olaylar galatasaray'ın başına o kadar çok geldiki martinciğim, ne sen sor ne ben sayısını söylüyeyim. *

(bkz: 3 mayis 1989 galatasaray fenerbahce maci)
(bkz: 20 agustos 1989 fenerbahce galatasaray maci)
türkiye de çalıştırmak istediği takım sorusuna 'fenerbahçe' yanıtını vermiş hamburg teknik direktörü.

fenerbahçe mi? galatasarayda mı oynuyor?

(bkz: 5 dakikada değişir bütün işler)

edit: şşş, eksici, sana diyorum bak hele; tamam lan üzülme gs'ye de gelirim bi ara demiş. *
ajax'ın yeni teknik direktörü.
bu sezon hayal kırıklığı yaşayan afc ajax'ta marco van basten'den boşalan teknik direktörlük görevine getirilen, bu kulüple 3 yıllık kontrat imzalayan antrenör.
fulham ile 2 yıllık anlaşma imzalamış teknik direktör.
Lucesu olmadığı takdirde gs'nin başına gelmesi kuvvetle muhtemel teknik direktör.
Ünal aysal, kendisine karşı çok sempati besliyormuş.
önümüzdeki günlerde çok konuşulabilecek bir teknik adam.
Eski günlerde de çok konuşulmuş bir teknik adam.
Hollandalı eski millî futbolcu, teknik direktör.
Hollandalı eski millî futbolcu, teknik direktör.
güncel Önemli Başlıklar