bugün

chelsea ve real madrid'in transfer listesinde yer alan uruguaylı defans oyuncusu. bonservisi villarreal'de olmakla birlikte, recreativo'da kiralık oynamaktadır. 1987 doğumlu ve 1.78 boyundadır.
25 milyon dolar gibi uçuk bir fiyatla barcelona tarafından transfer edilmiş uruguay lı futbolcu.
asıl ismi "José Martin Caceres" olan savunma oyuncusu.. barcelona'yla imzaladığı 4 yıllık kontratına göre 50 milyon euroya serbest kalıyor...

aziz başkan lugano'nun yanında alsın seneye, 50 milyon para mı?
medyanın ısrarla galatasaray'a getirmeye çalıştığı oyuncu. len galatasaray'ın transfer bütçesi o adamın fiyatının 5'te 1'i zaten.
ekleme: serbest kalma fiyatı 50 milyon euro'ymuş bu delikanlının. yani bizim medyanın ilan ettiği gibi yanında başka başka oyuncularla beraber alınabilecek bir oyuncu değildir. ancak kiralanır.
FM 2009 a göre futbolcu değildir. Barcelona transfer ediyor her seferinde devre arası satış listesini koyuyor.
Bonservisi ile birlikte transfer edilmedi zaten imkansız gibi görünen oyuncu. Ancak ispanyol medyası bile galatasaray'a kiralanabileceğini yazmış.
1987 doğumlu olan barcelonalı genç stoper. defansın her iki kanadında da görev yapabilme kabiliyetine sahip yüksek teknikli, oyunu okuyabilen çok yetenekli bir futbolcudur. Türkiye'de ibrahim üzülmez'ler sabri'ler furyası idolojisini yerle bir etme potansiyeline sahip olmakla beraber olurda galatasaray'ımıza gelirse sabri gönderilmediği takdirde ona benzeme ihtimali muhtemeldir. (bkz: üzüm üzüme baka baka kararır) ilk olarak dikkatimi pes 2009 oyununda barcelonayı aldığımdan ve sol bek'te abidal'in çok ağır olmasından ve de genç yetenek sevdam sayesinde kadroya onu aldım ve oyunda yeteneğine hayran kaldım. daha sonra internet teknolojisi sayesinde herifin yedi ceddini didik didik inceledim, öğrendim. ve şimdi bi ihtimal tuttuğum takımda, Sami Yen'de canlı izleyebilme ihtimalinin varlığıyla heyecan içerisinde gelişmeleri bekliyorum.
juventus a kiralanmıştır.
cannavaronun burnunu kırdığı futbolcu.
juventus inter maçında sağ bekte oynayıp, inter'in sol kanattan atak yapamamasının sebebi. süper, taş gibi bir defans, acayip müdaheleler yaptı sağ bekte. ilk defa izledim kendisini.
fm 2010 databasede olmayan oyuncu.
formasının kollarını her maçta kıvıran, kesen ya da bantlayan futbolcu ilk bu adamda gördüm o işlemi hala da görürüm ama yakışıyor.
http://i.imgur.com/hZlg9.jpg
Juventus un üçlü savunmasında chiellini , barzagli ya da bonucci den birisine birşey olduğu zaman oyuna giren defans. Mesela bu aralar chiellini sakat olduğu için ilk 11 de oynuyor.
alkollü araba kullanıp kaza yaptığı için süresiz kadro dışı bırakılmış futbolcu. lan bizde adam takım arkadaşına silah çeker odaya kitler döver bir şey olmaz adamlara bak. evet.
fenerbahçe nin gündeminde olduğu yazılıp çizilen uruguaylı stoper.
Trabzonspor'a hayırlı olsun.. ara transfer dönemi için müthiş transfer, sakatlığı kronik değilse tabi.
trabzon'a gidecek kadar ne yaşadı merak ettiğim stoper oyuncusu. adam daha 29 yaşında lan!
biz hala ahmet çalık.

hayırlı olsundur efendim.
beşiktaş almayınca trabzon sporla anlaşmış stoper.

bizimkiler almadıysa fikret orman almadıysa bir sıkıntı vardır bence.

memleketim trabzon, yerme derdinde değilim.
trabzonspordan vazgeçmiş ve ülkesine geri dönmüş. ulan zaten diyordum böyle kalite bir adamın trabzonsporda ne işi var diye. herifin trabzonu görmesi yetmiş.

http://www.haberturk.com/...rtin-caceresle-anlasamadi
Uruguaylı millî futbolcudur.