bugün

6.nesil bir yazar. iki çift lafım var kendisine;

bu nasıl nick ulan marmaramat, hamarat gibim...neyse hoşgelmiş....
(bkz: marmelat)
her hafta sonu evine gittiğim 7 senelik dostum ..
bir soru soran ve cevabını hiç beklemediği kadar açıklayıcı alan yazar. ***
düşünceli yazar kişisidir.
(bkz: hoşgelmiş)

düdüt: ben hoşgelmişim.
ama o da hoştur, gelmiştir, hoş gelmiştir.
(bkz: gereksiz edit)
sabahın kör vaktinde bana nispet üstüne nispet yapan, sinirlendiren, pazartesi sendromunu onun üzerinde çıkarttığım sıcak kanlı yazardır. hoşgelmiştir.

(bkz: gidemezsin) * *

edit: (bkz: ağlatıpta gülene yazıklar olsun) * *

edit 2: imla
zirve yazarı, sohbeti iyi ve sevecen biri.

matematik dehası, anlaşılan bu sene matematik dersini vereceğim *.
kendisini eylül ayındaki zirveye mutlaka beklemekteyiz.
kronik bir zombi, veled-i mektebü-l marmara. msn üzerinden grup kurmuş bir de.
ikinci dereceden bir bilinmeyenli çocuk, matrislerle yatıp kalkan insan, ayıp lan.
bu saatlere kadar beni uyutmamış insan. şu an tek derdi benle uğraşmaktır. ayrıca tüm gece sürekli beni uyarıp 'kızım coşturma milleti gazlama' diyerek sakinleştirmeye çalışmıştır. lakin başarısız olmuştur. kendinisinin bana önerdiği öğrenciliği de reddediyorum. *
nickinin marmara matematik okuyor ya da mezun olmasında almış diye düşündüren yazar.
yazar dostlari ile ilginc iliskileri olan yazar. beni ise pek bi sever, ama zall'i benden daha cok sever.
süpersonik misafirperver yazardır kendisi. şahsıma kitap verecek daha da bir sevdirmiştir kendisini. kitabını bir günde bitirdim, zevkli insanmışsın marmaramat.*
şimdiden edit: eksileyen çıkışa gelsin. *
iyilik abidesi, sıcakkanlı, dert ortağı insan. esesli olması da ayrı bir sevdiğim özelliğidir, içime sığmayan eskişehir sevgisini paylaştığım toprağımdır. sabahçı yazarlar hikaye ekibinin de patronudur, saygılı olun ona göre.*
ha$metmeab ki$ilik. bu adama bir türlü kızamıyorum. lan olum rahat bırak lan beni. biraz kofti, biraz nötral, biraz da kaotik durumlarla karşılaşsam da, iki muhabbet ettin mi di insanın bağdaş kurmasına sebebiyet veriyor bu insan. sen üzülme, ben lyon'a giderim adamım. bakmışsın sürmüşler beni fransiz guyanasi'na. beklerim, gelirsin.

onca yük var omuzlarında, evet. dostum inan bu yeryüzü tam asfalt. ezip geçiliyor. bir eksende sevdiklerinde güzel noktalarda olacaksın, eminim. biraz baba sevgisi, biraz şeytan tüyü, biraz da pollyanna tatlı limonu kalmış bakiyesinde. karlısın. 3-0.

her umudun içinde insanlar için bir gelişim ve her gelişimin içinde senin olman dileğiyle dostum.
(bkz: #6983230)

yarmıştır işte bu entryle. tabi sadece buna bakarak olmuyor, üsttekileri de görmek lazım.
aptalın teki.

edit:aptal değil yavşağın tekiymişim az önce öğrendim ne boktan bi herifim ben ya...
muhabbeti güzel, sıcakkanlı, meraklı yazar. * * * *
msn zirvelerinde tanıştığım , öncelikle sıcakkanlı sonra matematikçi olan yazar. iyidir iyi.
brezilya dizilerindeki tırt kadın karakter ismidir.*
delüanli yazar kişisi.

zirvelerde candır, kankadır, bitanedir.

beni seri artılayan melek de o biliyorum. * * *
(#6983300) kendisine aptal diyebilecek kadar hücre soykırımına uğramış yazar. **
çok dürüsttür, candır, kandır, süper meze-pizza-masaj yapar, vefalıdır, dosttur dost.
son not: mutfaktaki son pizzayı yiyen sensin biliyorum; hiç affetmedim.
oğlum o değilde ben neymişim bee.
hakkında kavga olduğunu duyunca koşup geldiğim arkadaşımdır. ama bir şey yokmuş. bi bira versene kanka

naber?
gecesi gündüzü birbirine karışan insan. kendisini bildim bileli babasıyla ilgileniyor. işi zor...