bugün

1993 yılında istanbul'da kuruldu. istanbul merkezli, ulusal yayın yapmakta, Türkiye ve Avrupa'da büyük bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir.
Gün boyu devam eden canlı yayın akışı Müzik, Haber ve Kültürel programlardan oluşmaktadır. Türk Halk Müziğinden, Sanat ve Tasavvuf Müziğine, Yabancı sözlü müzikten Dünya müziklerine kadar geniş yelpazede müzik yayını yapan Marmara FM, saat başı haberleriyle de gündemin nabzını tutar.
Radyo belgeselleri, söyleşiler, din, tarih, hatıra ve teknoloji içerikli kültürel programlara yer veren Marmara FM, farklı görüşleri kendi bünyesinde buluşturabilen özgün bir yayıncılık örneği sergilemektedir.
Yayın alanını her geçen gün genişleten ve ilkeli yayıncılığı ile saygınlığını pekiştiren Marmara FM dinleyicisinin talepleriyle reklam verenin avantajlarını buluşturan bir reklam anlayışına sahiptir.


http://www.marmarafm.com
ibrahim sadri nin sabah programı yaptığı seviyeli dinlenesi radyo..

eşref ziya mustafa cihatın kurucuları olduğu güzel kuruluş.
(bkz: marmaradyo)
tarık tufan'ın gidişiyle son iyi programcısını da kaybetmiş radyodur.
esra elönü fragmanlarıyla gün kurtarılmaya çalışılmaktadır.
(bkz: nereye kadar birader)
ibrahim paşalı yı iki hafta üst üste gece yürüşünde göremeyince bıraktığım radyo.
son olarak esra elönü genel yayın yönetmeniydi.
zaten gün boyu onun fragmanları döner.
(bkz: ibrahim paşalı)
--spoiler--
http://www.dunyabizim.com/news_detail.php?id=3031
--spoiler--
bu akşam saat 21.00'de üçkağıtçılar adlı yeni bir programa ev sahipliği yapacak olan radyo.

(bkz: üçkağıtçılar)
bir dönem anadolu genelinde de karasal frekanslardan dinlenebilen bir radyo kanalı iken anadolu yayınları sonlandırılmış şimdilik sadece istanbul'da 105.2 frekansından dinlenebilen muhafazakar çizigide yayın yapan sanırım münib engin noyan'ı da kadrosuna katmış olan radyo kanalıdır.
ismi radyo cihan olarak değişmiş ve el değiştirmiş radyodur.
eğer yanlışım yoksa eşref ziya terzi'nin radyosuydu çok güzel kaliteli muhafazakar çizgide yayın yapan bir kanaldı, ancak fethullah gülen cemaatine satıldı ve radyo cihan ismini aldı. artık sabah akşam fethullah gülen hocaefendi'nin vaazları yayınlanıyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.