bugün

20-35 yaş aralığındadır gerçekten zengindir mercedes veya bmw arabasının olması kaçınılmazdır asla parayı zor kazanan bir mesleğe sahip değildir.
net zengindir. tartışılamaz bile. zenginliği göreceli bile değildir yani o kadar.
(bkz: parliament)ten tek nefes alıp söndüren insandan daha fakirdir.
eğer bırakacaksa ilk nefesten sonra söndürüp paketi de kırması gereken kişidir. desteklerim. şekil yapıyorsa ayıp gerçekten.
bir yerlerde evinden alınacak bir "yavru"nun kokusunu almıştır.

atlamıştır beyaz bmw'sine ona doğru yola çıkmıştır.

koyyim marlborosuna demiştir.

koymuştur da.

beyefendiyi tebrik ettiğimi iletirsiniz kendisine.
fakirdir. hayatında ilk defa marlboro içtiği için idareli kullanmak isteyendir.
zenginlikle alakası olduğunu çok da sanmıyorum.

ya sigarayı sağa sola hava atmak için kullanan bir geri zekalıdır ya da ağır tiryakidir. ağır tiryakilerin eli gider çünkü canı istemese de. istemeye istemeye yakmak zorunda kalır. yoksa ben çok zenginim, malbuşu yarıda söndürürüm kafası enteresan geliyor bana. sonuçta en ucuz sigara 7 lira falan.
Yarıdan sonrası tat vermiyordur.
(bkz: zenginin malı züğürtün çenesini yorar)
pistir. çünkü sigara içiyordur.
Adamdan değil de, sigaradan devam edecek olursak :

A) muhtemelen ben gibiler bulup beleş buldum diye sevinip selfie çekip paylaşıp kalanını tüttürecektir (ben böyle yapmıyom umarım yapan yoktur)

B) bi ihtimal kanalizasyona kaçacak bi daha içilemeyecektir (işte bu kötü haber)

C) yere atan adam 'napıyom lan ben daha yarısı duruyo bunun' diyip fulleyecektir (ki daha şahit olunmamıştır)
Mütakiben sonra devam etmek üzere pakate geri koyacak olan insan tanesidir.
Paketi olmuş 11 tl lükstür bu hareket süngerine kadar körüklerim.
Beklediği mesaj gelmiş olabilir, iş için dönüş yapılmış olabilir, yeğeni doğmuş olabilir, güzel bir haber almış olabilir. kısacası mutluluk veren bir şey olmuştur. bunlardan biri olmadıysa tek bir seçenek var; acil işi çıkmış, ne ile ilgileniyorsa bırakıp koşturması gerekmiş olabilir. Başka bir nedeni yoktur olamaz. Sigara söndürmenin ya mutlulukla alakası vardır ya da üstteki diğer seçenek.
içi cızzz etmemişse bende bi bok bilmiyorum.