sosyalist bayanlarla yaşadığım cinsel deneyimlerden mütevellit yaptığım tespit. geçtiğimiz 1 mayıs kutlamalarında ve yerel seçimlerde tanıştığım üç bayanla periyodik olarak her hafta cinsel münasebetim oluyor. ve üçünün de sosyalist olmalarının dışındaki ortak tek ortak özelliği iç gıcıklayıcı iç çamaşırlarının marks and spencer olması. bu durum bu zamana kadar solcuları aç ve nefesleri kokan insanlar olarak bilen ben denizi hayrete düşürdü. belki de karl marx'ın hatrınadır diye rencide etmedim onları. saygılı kızlar bir de. babalarının yanında bacak bacak üstüne bile atmazlar ama benimle bacak omza yapıyorlar.
(bkz: seks yaparken akıldan geçenler)
kimi sözlük yazarlarının dötüne baktığı kızdır.

olaya esprili yaklaşımı yanlış anlayıp bir de üzerine "başlığı başlık diye tanımlamak" ne kötüdür, abov. geçen gün eşek zikiyorum desem inanacak mısın yani?
her yazar başlık açmasın kampanyasının daha fazla vakit kaybedilmeden hayata geçirilmesi gerektiğini hatta geç bile kalındığını gösteren başlıktır.
marks oldugu için olabilir.
kalitesine bişey diyemem, çok anlamam açıkçası ama fiyatı ve estetiği açısından bakınca, paralı ve zevkli solcu kız denilebilir. * *
düzene uymuş zengin solcu kızdır.
doğru yolu bulmuş kızdır.
belki de pazardan taklit alıp, yabancı sermaye yerine, taklitçi ama kendi işçisine kazandırmayı seven solcu kızdır. aynı zamanda birlikte olduğu erkeği bunu anlayamacak mental düzeye göre seçme gibi ayrı bir zevki de olabilir.
provokasyon yaratmak amacıyla burada hayal kurgusu içine girmiş bir sapık böyle bir konu açıyor, başkaları da cevap veriyor.. bu yorumumla ben de cevap vermiş oldum.. ne mutlu bana *

sosyalistleri kendi pisliklerinizle kirletmeyin * gerçek sosyalistlerin bir "devrimci ahlakı" vardır.. diğer kesimlerin ahlaka pek önem verdiğini görmedim şimdiye kadar..
kapitalist rejime ayak uydurmuş solcu kızdır.
kendisi hakkında salakça yazanların anasına hediye etmek için almıştır kesin.
kapitalist solcudur.

solculuk sağclık kelimeleri türk siyaseti için ayrımında en belirgin özelliği dindir. dini ve etnik değerleri kullananlar sağcı, dini ve etnik değerlerden uzaklaşan ve avrupai tarzda yaşayaşanlar solcudur.

yani gayet doğrudur. normaldir.

solcu kelimesi toplumsal sınıfların olmadığı, devletçi ekonomi değildir. öğer öyle ise akp ve mhp en solcu partilerdir.
(bkz: karl marks and spencer)
derdi anlaşılan kişi tesbitidir. zira iç çamaşırını gördüklerinin kadın olduğu şüphe götürmemektedir.
(bkz: bmw 320 ye binen rus yönetici)
solcuların, sanılanın aksine gelir düzeylerinin yüksek olduğu düşünülürse, marks and spencer den giyinmelerinin normal olduğu durumdur.
her biri boğazda yali sahibi olmuş 68 kuşağı'ndan olma kapitalizmden doğmadır.
kısaltması olan m&s'ı marksist&sosyalist olarak algılamıştır zannımca. belki de değildir.
devrim aşağıdan başlar tezini doğrulayan harekettir, destekliyoruz. devrim
varlıklı solcu kızdır.
(bkz: kime ne kime ne)
yılbaşında kızıl tanga giyen solcu kız.
avrupa markalı arabaya binen ülkücü gibidir...