bugün

Tuvaletleriyle birçok hayat kurtarmış avm. Tam çarşıda olmasından mütevellit çarşıda iken sıkıştığınızda o temiz ve sayıca fazla tuvaletleri hayat kurtarır.

Şu avm'nin bu şehre en büyük faydası tuvaletleri be. Bir de otoparkı.
Bir iki kez alışveriş yaptığım avm.
Bu forzaslanı falan görürüm diye artık hiç gitmediğim avm.
keko mekanı, bir kere bile girmedim..

oh mondiyöö..
tatile her gittiğimde istemsizce uğradığım yer.
Edit: katları ben de karıştırıyorum.
iç dizaynına bir türlü alışamadığım ve her girişimde yabancılık çektiğim avm. 40 kere gittiğim mağazayı bile ilk seferde bulamıyorum.
arkasında malum bina olduğu için polisden geçilmeyen yer.
yürüyecek yer yoktur. O derece kalabalık olur. içinde bir daralma olur. Özdilek tartışmasız tercihimdir. sakindir, huzurludur.
geçtiğimiz gün tuvaletine girdiğimde temizlikci abi en sonda ki tuvaletin kapısına vurarak burda sigara içmek yasak birader deyip tuvaletten 3 tane keko çıkınca hem şaşırıp hem de daha çok sinirlenerek kovduğu avm. lisemi lan burasi bi tuvalette 3 kişi sigara iciyosun.
bir özdilek değildir. şehrin göbeğinde koca bina, görünüşü bile hoş değil.
Antalyaya gittigimde evime 5 dk uzakta bir D&R subesi olmasina vesile olan avm.
Antalyanın en popi avmsi konumuna gelmiştir. Antalyada yaşayan biri olarak söylüyorum avmnin diger avmlerin alayına posta koyduğu su götürmez bir gerçektir. Esnafın halini siz düşünün.
sineması pek iyi değildir.
geçen yıl sürekli gittiğim ama bu yıl henüz bir kere gittiğim alışveriş merkezidir.
antalyalı yazarların en son gittikleri avm olabilir.
tahılpazarı mahallesinde yer alır. komşu mahalle olarak balbey mahallesi sakinlerinin de buluşma noktasıdır.
girişindeki kömür kokusuyla beni benden alıyor. konumu itibari ile kömür yakılan bölgede olduğundan öğrenci halimle gülüyorum. terracity öyle mi ama, yooo. lara kömür yakmaz. *
Çevre esnafını tamamen bitirmiş alışveriş merkezidir. Antalya'da zaten yeterli kadar avm olduğu göz alındığında Çok mu gerekliydi bu avm? Sorusu akla gelir.
gereksiz trafik sıkışıklığı, harcanan binlerce ton beton ve çelik. o değilde mühendisler iyi statik ayarlamış, ayakta tutmak kolay değil o binayı, iyi iş çıkartmışlar. avm ilk haftalarda tabiri caizse ana baba günü, sonraki haftalarda eh işte kıvamında ilerliyor. binanın yeri mağazalar için iyi, fakat trafik ve antalya sakinleri için pek iyi değil. kapalı yol, yüzüncü yıl, şarampol esnafı zaten iyi iş yapmıyordu şimdi daha kötü olacaklar. sonuçta kışın sıcacık, yazın buz gibi serin oluyor mağazalar, kimse dışarıda rezil olarak alışveriş etmek istemez. gene işten en kârlı çıkan muratpaşa camii'nde yaşayan yaşlı dedeler. cami avlusunda sıcakta oturacağına gitsin markantalya'ya iki vakit arası serin serin otursun yazları. *
konum itibariyle antalya'nın göbeğindedir.
teknosa'dan başka teknoloji marketinin olmadığı avm. hep kıyafet, başka bir şey yok. market bile yok içinde, şu kipa, migros tarzı. ama 1-2 seneye kadar sistem oturunca 5 m migros'u da, terracity'i de bitirecek tabi, orası ayrı. esnafı, halkı bitirdiler şimdi sıra kendilerinde.
insan akınına uğrayan alışveriş merkezi... Markantalya bünyesinde açılacak olan migros'u da düşünecek olursak, alışveriş merkezi için altı, sinema için de bir kat ayrılarak toplam 7 katlı bir avm haline gelmiştir. Ayrıca, menderes türel'in kadıahmetoğulları'nı zengin eden projesinin adıdır.
bugün büyük bir açılış olan, bina olarak çok güzel yapılmış, çok iyi işler yapacağına inandığım alışveriş merkezidir. fakat bu gerçeklerin dışında ise trafiği alt üst ettiği gerçeğide unutulmamalıdır.
bombalanıp yerle yeksan edilmesi gereken yaratık.
görkemli bir açılış ile bugün saat 10.00 da açılmıştır. adından anlaşılacağı üzere sadece marka ürünler yer alır. gariban yurdum insanının sadece soğuk klimalı ortamda aylak aylak gezmesi için uygun bir mekandır.