bugün

görsel
görsel
görsel
sırf 4-5 facebook profili açıp adama düğün hediyesi verdim.

evlenmiştir, hayırlı olsun inşallah boşanır.
milletin ağzında sürekli ulan ben mark olsam onu yaparım bunu yaparım oraya zıplarım buraya hoplarım derken adam taa 9 yıllık aşkıyla evlenmiştir, ünlü oldum parayı buldum yürü git demeden bağlılığını korumuştur yurdum türk erkeklerine de bir örnek olsun bu kendi sevgilisinden başka birinin ilgisi gördükleri anda alıcılarını açan bir üst seviye bile olmamasına rağmen ona giden erkeklere.
Bu aralar Facebook ağır aksak! Meğer Zuck paraya kıymış, bir süredir italya kıyılarında karısıyla balayı yapıyormuş:
(Çocuk yine her yere terlikleriyle gidiyor - Terliksiz çıkmam abi...)
http://www.dailymail.co.u...ury-yacht-ride-Italy.html
Facebook'un borsada işlem gören hisselerinin dün de yüzde 9.8 oranında değer kaybetmesinin ardından Bloomberg'in en zengin 40 iş adamlarını sıraladığı Milyarder Listesi'nde yer alma hakkını kaybetmiş şahıs.

Kıyamam. Halbuki ne mücadeleler vermiş, ne uykusuz geceler geçirmiştik onu bu noktaya taşımak için.
Zucker almancada şeker demek,berg almancada dağ demek, mark almanların para birimi yoksa bu çocuk alman mı diye düşündüren veletdir.
sadece kendi öldürdüğü hayvanın etini yediğini açıklayan facebook kurucusu.
son 1000 yılın en büyük adamı. realist olarak bakarsak durum bu.
şirketi halka açıp kırk milyar dolar değer kaybettiren ve en zengin kırk kişi listesinden çıkan ticaret özürlü yahudi. Doğru zamanda doğru insanlarla birlikte olmanın yegane örneğidir.
eğer the social network te anlatılanlar tamamen doğruysa büyük orospu çocukluğu yapmış olan kişidir. bilmeyenler için söyliyim; en iyi arkadaşının hisselerini azaltarak onu arkasından vurmuştur, ayrıldığı kız hakkında "fahişe" dedikoduları çıkarmıştır vs.
tam bir soysuzdur. *
tam bir dahidir. facebook'u kurmasını geçtim adam harvard'lı yahu.
hakkında yazılan "içtiğim sigara lark, bu facebook'un hali ne lan oç mark" şeklinde facebook iletilerini görünce insana kahkaha attıran dünyanın en genç dolar milyarderi.
Facebookun cıo sudur.
adamın soyadı almanca şeker dağı demek lan.
(bkz: overrated)
facebooku kodlarken en büyük yardımı yapan arkadaşını , bir dalavereci yüzünden satmış ibinedir.
görsel
dün gece sayfasında "biliyoruz berbat bir iphone uygulamamız var, (uludağ sözlük'ün kadar olmasa da) bunun için sizden özür diliyoruz, üstünde çalıştık, yeni güncellemeyi indirin." tarzında bir açıklama yapan facebook ceo'su.

henüz update'i indirmedim, umarım söylediği gibi "hızlı ve kullanışlı" olmuştur.

update'den sonraki edit: tamam çok daha hızlı olduğu kesin ama neden "share" seçeneği yok mark'cığım. yani sadece "beğenip, yorum yapma" hakkım mı var, kendim paylaşamıyor muyum? bak twitter'da ne güzel retweet seçeneğini koymuşlar. hem onun ceo'su da senin gibi ortalıklarda dolanmıyor, daha underground daha cool biri bence.
hiç bi zaman bill gates olamayacak kişidir. hatta benim görüşümde dahi bile değil. para için her şeyi yapan adam.
facebook'un ios uygulamasından sonra android uygulamasını da güncellenmiş olduğunu belirten tipsiz ceo.
kendi kurduğu ve büyüttüğü facebook'un yönetim kurulu tarafından ceo'luğunu bırakması istenen kişi. yerine profesyonel bir kişi getirerek kendisinin asıl işi olan facebook'u büyütme ve geliştirme işin dönmesi gerekiyor.
kırmızı - yeşil renk körü olan insan.kazandığı milyon dolarları sayamamaktadır.
en az Quentin Tarantino kadar taşşaklı bir soyadına sahip olan facebookun kurucusu tipsiz şahıstır. allah yürü ya kulum demiş işte..