bugün

sağlam yazardır.
Sözlüğe seks dersi Veren sözde aseksüel yazar.
çakma aseksüeldir. tüm cinsel seksleri bilir. evet.
çok çalışıp ilerde meryem ana olmak isteyen yazar.

Artık Sözlükte eskisi gibi yazmayacaktır çünkü sizin bilmediğiniz çok şey dönüyor uludağ'da. Ben de sırf piçliğine buradayım.
iki gün sonra Sözlüğü sallayacak yazar.

let the game begin.
milletin kirli çamaşırlarını meydana çıkararak , çamaşır sektörüne de el atmış tosbağa yazar *
Mehmetle konustum buluşalım müsait olduğunuzda diyor?
Uğraşmamış sadece görmüş yazar.

yükselen ben değilim alçalan duvarlar vooo vooo voooo. Plakam marjinal sırtım koyu yeşil. Evet.
Uuu sozluk sallanacakmis cok heyecanliyim bekliyoruz.
tanim: gunde 100 kez caylak yiyen yazar.
Lisede resim yarışmasında birinci olduğu için çok güzel Sucuklu yumurta yapabiliyordur. Allam iki gündür Sucuklu yumurta yiyorum sen sonumu hayır eyle yaaa rab.
Sucuklu yumurta yapabilen yazar. bunu anladık.
Ben bir Sucuklu kaşarlı tost alayım lütfen...
Yanlış yere mi geldim yoksa??
O zaman Sucuklu yumurta motifli bir dövme alayım..
Tanım:sucuklu yumurtalı dövme yapabilen sanatçı kişilik.
En marjinali Mikelanjelo idi.
Kababangaaaaa!!!
sucuğu ayrı yumurtayı ayrı sene daha iyi olur.

https://www.youtube.com/watch?v=vQVeaIHWWck
Sucuklu yumurta dinleyip moonlight sonata yiyen yazar. Eyvallak kamkiii.
Fayt klap'ta da tyler telefonu who is this diye açmıştı. Belkim onun kadar karizmatik olurum diye şettim.
Marjinal bir tosbağadır. Başka açıklaması yok. Tabi siz şu fakeci den bahsetmiyorsanız....
Yüce yaratıcı önce bu yazarı yaratmış kalanıyla diğer erkekleri yaratmış. O derece.
Sözlük fame'idir. Kiskandim lan, keske benimde hakkimda fake hesaplari var falan diye yazsalar. Ben de mi aseksuel olsam ne yapsam. *
Not: umarim teknoseksüeldir.
Kendi de türktür.ama kabullenmek istememektedir.
(bkz: umarım aseksüeldir)
ülkücülerin damarına basmaya bayılan yazar. Bu gün nickaltında gelip onlar bıdı bıdı ettikçe okuyup okuyup gülecek eminim.
kafatasçı eşşeklerin ve ağır yobazların panzehiridir.

çekemeyenlere geliyor https://www.youtube.com/watch?v=Jfdd3n0pRqM
Sayın değerli yazar, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kız, insandaki nazı, yaratan Allah'tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım *
sözlüğümüzün en güzel, en seksi, en beyaz tenli, mavi gözlü, mükemmel fiziğe sahip kızı. ♡