bugün

Göremedik bilemedik o bize anlatılan dillere destan güzelliğini canlı canlı.
banu alkan sesine benzer sesi var gibime geldi...de bu Marilyn Monroe 'ya hakaret amaçlı bir tespit değil, ee banu alkan sesini de sevmem...nasıl iş lan bu..
yarı tanrıça. zaten henüz tamı yok. tanrıçanın tamı yok. şimdi iki yarım bir tam ettiği için , işte bu yarı ama zaten tamı yok. tamı olsa nasıl olurdu bilemem ama bu şimdi yarım.
(bkz: bi kusup geliyorum)
en bilinen sahte sarışın. öldü.
kumda bir marilyn monroe çekiciliği.
belki diplerdeki bir çöl sevdasının birazcık dışa vurumu.
belki bir hezeyanın başlangıcı.
Kaşları siyah olan tek güzel sarışın kadın <3
bugün doğum günü olan inanılmaz kadın, imajını ona borçlu olan lady gaga'nın ona ve şöhret yüzünden hayatını kaybetmiş tüm sarışınlara armağanı olan bu şarkıyla anıyoruz
http://www.youtube.com/watch?v=YdGTl8qzYaQ
''Marilyn, Judy, Sylvia, tell 'em how you feel, girls''
uçuşan elbisesiyle tanınan ünlü sarışın gerçekten güzel aktris.
son kadın peygamber.
dudakları ile beni kendinden geçirmiş kadın üstü bir güzelliktir kendisi.
hafta sonu gittiğim restorantın tuvaletinde hayal kuramayan ergenler için asılmış olduğunu düşündüğüm müstehcen fotoğrafa sahip oyuncu şahsiyet.
belki de bu kadar sevilmesinin nedenlerinden biri, yaşlanmamasıdır. hani böyle 70 yaşına gelip de inatla şarkı söylemeye çalışan teyzelerden olmayışıdır belki. aklına karşı verdiği oyunu kaybetmesine karşın, genç ve güzel ölmüştür. bu onu hatırlanabilir kılan etmenlerden biridir.
şüphesiz ki, yurdum kezbanının tanrıçasıdır ve bu kezbanlar; hayatlarında en az bir kere profil fotoğraflarına marilyn monroe'nun, şu meşhur, eteği havada uçuşan fotoğrafını koymuşlardır.

O değil de gerçekten güzel kadın be...
görsel
brian hugh warner'a sahne isminin yarısını veren sarışın şahsiyettir.
dünyaya fazla gelmiş bir sarışın bombadır kendisi. hala güzel kadın dendiği zaman akla gelir, bir deri bir kemik değil balık etli kadının temsilcisidir. çok gösterişli bir hayatı olsada ben hep çok üzülmüşümdür marilyne, hiçbir zaman bir etten fazlası olamamış çünkü. politik oyunlarda bile kullanılmış ve en sonunda evinde ölü olarak bulunmuş, bunun hala sırrı çözülememiştir.
the seven year itch filminde fonda rachmaninoff çalarken alt komşuya çaya indiği bir sahne vardır ki efsanedir. nerde bize çaya inen üst komuşunun kapı yumruklayışı nerde bu ?

http://www.youtube.com/watch?v=F7CnSPMPt68
aptal sarışın namlı, 60'larda pek bir ortalığı kasıp kavurmuş bir pop-kültür ikonu.

mazgalda dalgalanan etekleri ve şüpheli ölümü ile yer etmiştir beyinlerde.
beyaz kısa elbise ve sarı kısa kızırcık saç moda akımını dünyaya yayan kadındır.
modacı olsaymıştır.
adına kendisi gibi harika bir film çekilmiş merhume amerikalı oyuncu.
(bkz: Marilyn ile Bir Hafta)
1950'lili yıllarda yanağındaki beni çenesinin üstünde olan hatun. 1960!lı yıllarda tam yakışan yeri bulmuş.
Belirli yaştaki her kadının, bir gün olmaya Çalıştığı kişidir.
marilyn manson'la karıştıran bir tek ben miyim ulan koca dünyada?
"marilyn monroe kalıcı fönü" olarak bir yıl falan kalan fönü icat edilmesi gereken kişidir. hadi kuaförler canlarım benim. öpüyorum.
günümüzdeki güzellik anlayışına tur bindirecek güzelliktir.