bugün

4.nesil yazar...*
(bkz: marlboro)hoş gelmişsin...*
bugün bana öğretmenevinde bira ısmarlamaya söz veren,hayattan güzel kareler yakalamakta usta,*salyangoz dostu,hayatı karşısındakilere damıtarak sunan * güzel insan.*
mustafa sarıgül hakkındaki girisi sebebiyle, kapısına, üzerine ellerine saglık notu düşülmüş, en tazesinden bir düzine sarıgül bırakmak istediğim, tabu üstadı, iso tasdikli, yazar kişisi! (bkz: mustafa sarigul/#2005660)
(#2353872) entry sini okuduktan sonra yazmaya karar verdiğim nesildaşım. tanımıyorum ama olsun. maksat ismi, şanı yürüsün.*
domuz eti konusunda yenir diye fetva vermiş yazardır .
şöyleki ; " temiz ve sağlıklı ortamlarda üretiliyorsa neden olmasın . " .
(#2234500) ben takdir etmeyeyim de kim etsin.
başarılar diliyoruz.
(#2377579)ben takdir etmeyeyim de kim etsin. eline sağlık diyoruz, başarılarının devamını diliyoruz.
domuz etiyle ün salan yazar.
her bir entrysini okuduktan sonra şööyle kaşımı kaldırıp tavana baktığım, 2-3 saniye durup düşündüğüm, sonra da ohaa dediğim sevgili 4. nesil yazar arkadaşım.

arkadaşım falan değil evet, olsun, gıcık oluyorum böyle yazanlara *, bi de ben yazayım dedim,

etkili entryler sahibi insan, başkaldıran bi tarafı var sanki. anti herşey bu adam.

heralde adamdır yani.
yeni yıl tebriği yollayarak beni şaşırtan yazardır kendisi.
#2802039 şeklindeki entrysi ile "derin" bir yazar olduğu yönünde fikir uyandırmış kişidir.

islama inanan kişilerin bu durumunu aklın eksikliği ile yorumlamak için kendisinin elindeki argümanları sormaya gerek yok. mutlak surette bu cümleyeye kendi engin zekasını tatmin eder derecede ispatları mevcuttur.

lakin merak ediyoruz.

(bkz: maribaturu) başlığına sözlükte kimsenin ismini vermeden

"tüm sanal ortamlarda gerizekalılıkları ile bilinen kişilerin kullanıcı adıdır" yazılsa acaba bundan alınır mı?

sanıyorum böylesine g.tten uydurulmuş bir iddaya yine g.tüyle gülecektir. haklıdır. insanın basit bir kullanıcı adı için her platformdaki tüm maribaturuları gerizekalı olarak addetmesi için eksiksiz olarak ya tüm maribaturuları tanıması veyahut da bir müneccim ile zifaf etmiş ve ondan el almış olması gerekir.

diyeceğim o ki; günün birinde birisi böyle bir entry yazarsa biryerlerde hiç üzerine alınmasın. kendisini severek okuyoruz.

bir de hoşgelmiş.

edit: bu entry için silinmeli görüşünde olabilecek olan mod arkadaşımıza rica ediyorum içerisinde kişiye özel tek hakaret, polemik vb. barındırmayan bu entry için böyle bir silinme gerekçesi sunmasın. ben bu yazarı seviyorum. olası bir hakaret için peşinen destekliyorum. ironi mi? o ne?

entrysinde olayı değerlendiriş açısı oldukça komiktir. zannımca etrafı reklam için kendini vurduran veya reklam için Allah adını ağzına alan insanlarla doludur ki böyle bir kanıya varmıştır. işte buna sosyal etki diyoruz.
(#5114402)

bira içmeyi bir kişilik ögesi sanan, birayı olduğu yerden çektiğinde kişiliği kalmayan, hormonlu kişiliktir.