bugün

aynı yolda olmaktan mutluluk duyduğum hoş gelmiş yazar.
otomatik olmayan, düzgün adam. en azından 2 kelam edebiliyorsun. hoş geldin be 8. nesil!*
hoş gelmiş nesildaşım . bilinçli yazar . anlamak istemeyenlere farklılıkları göstermeye çalışıyor .
her şeyi eliyle yapan adam sanırım.
tepkileri yerinde olan; akıllı ve mantıklı bir nesildaş.
Son derece pozitif,mantıklı,objektif ve olgun olduğunu anlamak için kahin olmaya gerek duyulmayan yazar.
Seviyor,ailecek takip ediyoruz;nesildaşımızdır.
kilo almak isteyen yazardır.
benden daha sonra gelmiş ve hoşgelmiş yazardır.
hoşbulmuştur , sevgi karşılıklıdır. Saygı bizdendir.*
nickaltı yazmayacağımı düşünüyorsa yanılıyor yazarıdır.* hee klişemi de ekleyeyim de "nesildaş, hoşgelmiş". hiç yabancılık çekmediğim biridir, bilmiyorum niye? acaip bir sıcak kanlı, tatlı sohbetli, sevecen, candır ayrıca. ilerleyen zamanlarda spoiler dahi verebileceğim bir yazardır ayrıca. kork benden eyy yazar.*
aaa! neden çaylak olduğuna anlam veremediğim cancandır. yahu ne oldu birden bire! geldiği zaman açıklama yapar umarım kendisi. pek fazla asabi bir kişilik gerçi, umarım sakinleştikten sonra uğrar sözlüğe. bir an önce aramıza dönmesi dileğiyle. beklemedeyiz efendim.*
Uç noktalara dokunup , sözünü sakınmadığı'ndan tükürdüğünü yalamadığı'ndan çaylak yapılan kişidir. Yılmamıştır , daha da güçlenerek yeniden aranızdadır.
(bkz: #11872644)'deki yıldızlı "bakınızına" "hönk" olduğum yazar.
(#11873051) ettiğim selamı havada bırakmamış, angelina jolie dudaklı, henry cavill benzeri, gamzeli erkek güzelidir.

ve aleyküm selam. nassınız işallah? *
kalem gibi zeytin yağlı yaprak sarması yapabildiğini açıklamış olandır. tebrik edilesi vallahi. bu alkış efekti senin için manueladam. *
şu an sigara içiyor.*
sanal aydınlanma yaşadım sözlükte sayende yazarı.

daha önce de yazmışım ben bu nickaltına, yabancı gelmiyor nicki ama, hep görürüm görürüm de o kadar önem vermemişim entrylerine sanırım bugüne kadar, ne önyargılı oluyor insan, adamın nickine bakıp bu kadar manuel bir adam, adeleyi nasıl anlatır dedirtti bana(#11406513).