1. 1.
  Öğrenciler için tasarlanmış bir gitardır. Kasası Fender Stratocaster baz alınarak yapılmıştır fakat performansının uzaktan yakından alakası yoktur. Telleri diğer gitarlara nazaran yüksektir ve klavyesi rahat değildir. Sweep picking için daha uygundur bu elektro gitarlar. Ama öğrenciyseniz ve aman aman gitar çalmıyorsanız bu gitarla başlamanız yararınıza olacaktır.
  -3 ... benim amcamin cevresi genis
 2. 2.
  rk61md kodlu klavyesi oldukça performans verir gibi gözükse biraz anormal ucuz olan marka. bu işten anlayan, hani "manuel raymond klavye alacağına git bileklerini kes" diyerek beni bu aleti almaktan vazgeçirecek varsa mesaj bekliyorum.
  ... vangobbel
 3. 3.
  Manuel Raymond: Ucuz ve kalitesizdir, öğrenci gitarı olarakta bilinir.
  ... la petit mort
 4. 4.
  Mahkum olduğumdur.
  Kaderim olandır.
  Sik gibi sesiyle metallica yardırmaya çalışacağım büyük ihtimalle de yapamayacağımdır. Olsundur, denemeye değerdir, rock müzik aşkına katlanacağım, ilerde fenderle değiştireceğimdir. Tamam fender olmayabilü ama bi yamaha ya da ibanez olu yani.
  He bu arada, kızlar elektro çalamaz diyenlerin götüne sokacağımdır. Saygılar. *
  ... kendincebirmujgan
 5. 5.
  3 yıl çaldığım sonunda Fender'e terfi ettiğim model. Odamın bir köşesinde öyle yatıyor yaklaşık 2 senedir. ilk göz ağrımdır, yeri farklıdır.
  ... advrosenberg
 6. 6.
  çok kötü olmayan strat gitarlar yapan tatminkar bir elektro gitar markası.
  ... lucky strike
 7. 7.
  2006 yılında klasik gitarını 60 liraya aldığım sikimsonik gitar markası. zaten arkasında made in china yazıyor.
  ... x e deger veren adam
 8. 8.
  akustik gitarının nasıl olduğu hakkında özel mesaj ile bilgilendirilmek istediğim gitar markası.
  ... azgroth
 9. 9.
  bu gün elime ulaşan amele gitarı. şu an denemedim nedeni ise amfimin olmamasıdır. aslında güzele benziyor akustik felan döndürebilirsiniz inceleri cok guzel.
  ... sultaniiinci hayvan cafer han
 10. 10.
  8 yil once aldigim ilk elektro gitarimdir kendileri. yaklasik 3 sene boyunca araliksiz calmam uzerine artik yeni biseyler kesfetme amaciyla aldigim 1997 Fender stratimla arasinda uzaktan yakindan alaka olmamasi da sasirtici degildir. Manuel raymond strat gibi gorunur ama kasa olculeri amerikan standard strat tan cok farklidir, raymond un klavyesi daha uzun ve daha buyukken stratin klavyesi sasirtici derecede daha kisadir. Adam olun.
  ... advrosenberg