1. 12.
  Ultra derecede kolay ezilen bir gitarmış bu arada kendileri. gövde ağacı yatağa yapılan hafif bir baskıda ezildi üç yerinden. cidden enteresan. tamam beklenti büyük değildi fakat bu nedir aga ?
  ... honor
 2. 11.
  hakkında "telleri diğer gitarlara nazaran yüksektir" şeklinde bir yorumda bulunulmasının satın alacaklara karşı acayip caydırıcı olduğu gitar markasıdır.
  ... honor
 3. 10.
  8 yil once aldigim ilk elektro gitarimdir kendileri. yaklasik 3 sene boyunca araliksiz calmam uzerine artik yeni biseyler kesfetme amaciyla aldigim 1997 Fender stratimla arasinda uzaktan yakindan alaka olmamasi da sasirtici degildir. Manuel raymond strat gibi gorunur ama kasa olculeri amerikan standard strat tan cok farklidir, raymond un klavyesi daha uzun ve daha buyukken stratin klavyesi sasirtici derecede daha kisadir. Adam olun.
  ... advrosenberg
 4. 9.
  bu gün elime ulaşan amele gitarı. şu an denemedim nedeni ise amfimin olmamasıdır. aslında güzele benziyor akustik felan döndürebilirsiniz inceleri cok guzel.
  ... sultaniiinci hayvan cafer han
 5. 8.
  akustik gitarının nasıl olduğu hakkında özel mesaj ile bilgilendirilmek istediğim gitar markası.
  ... azgroth
 6. 7.
  2006 yılında klasik gitarını 60 liraya aldığım sikimsonik gitar markası. zaten arkasında made in china yazıyor.
  ... x e deger veren adam
 7. 6.
  çok kötü olmayan strat gitarlar yapan tatminkar bir elektro gitar markası.
  ... lucky strike
 8. 5.
  3 yıl çaldığım sonunda Fender'e terfi ettiğim model. Odamın bir köşesinde öyle yatıyor yaklaşık 2 senedir. ilk göz ağrımdır, yeri farklıdır.
  ... advrosenberg
 9. 4.
  Mahkum olduğumdur.
  Kaderim olandır.
  Sik gibi sesiyle metallica yardırmaya çalışacağım büyük ihtimalle de yapamayacağımdır. Olsundur, denemeye değerdir, rock müzik aşkına katlanacağım, ilerde fenderle değiştireceğimdir. Tamam fender olmayabilü ama bi yamaha ya da ibanez olu yani.
  He bu arada, kızlar elektro çalamaz diyenlerin götüne sokacağımdır. Saygılar. *
  ... kendincebirmujgan
 10. 3.
  Manuel Raymond: Ucuz ve kalitesizdir, öğrenci gitarı olarakta bilinir.
  ... la petit mort