bugün

Mevcut hükümetin oy deposu yani kendisini sevmeyen kitleye yardım etmesi takdire şayan.
https://youtu.be/DXhaTCNoP2s
bakalım buna nasıl bok atacak partizanlar.
MANSUR YAvaşın 4 senedir hiçbir şey yapmadığı anlatılan canlı yayından sadece 1 gün sonra bu haberin gelmesi allahın işinden başka bir şey değildir şüphesiz (!)

en son meydanlarda geziyordu birileriyle belediyeyi hatırlamış çok şükür.
Mansur yavaş sevilen birisiydi. Takdir edilen birisiydi. Ta ki son seçimlerde takindigi tavıra kadar. Yine de birşeylerden rahatsiz olduğunu düşünmek istiyorum. Köken itibariyle chp li değil zaten. Yakında iyi partiye ya da kendi siyasî görüşüne yakin biryere geçeceğini düşünüyorum. Güzel ve iyi niyetli hizmetler takdir edilmeli tabi ki.
Köken itibariyle CHP’li değil çok iyi biri *

Üstteki arkadaşın kafasına valla sabah akşam içerek ulaşamıyorum.

Sinan Ateş’i öldürenlerden yana mı tavır alacaktı?
O zaman mı iyi olacaktı ;)
mart 2024te göreceksiniz mansurun gerçek yüzünü. şovla bir yere kadar. yazın bunları bir kenara. ankara istanbul akp ye geçecek mart 2024te.
--spoiler--

MANSUR YAvaşın 4 senedir hiçbir şey yapmadığı anlatılan canlı yayından sadece 1 gün sonra bu haberin gelmesi allahın işinden başka bir şey değildir şüphesiz (!)

--spoiler--

adam seçimden öncede bu vaadi veriyordu oğlum. hayatınız tamamen havuz medyasına bağımlı olunca tabi haberiniz olmuyor. ülkede internet diye bir şey var arada sırada yalaka medyadan sıyrılıp gündemi oralarda bir takip edin bakış açınız genişler belki biraz..
Sayın Erdoğan ın emeklilerin oyuna ihtiyacı yok,oy veren Suriyeliler var. Sayın Yavaş ın ise oya ihtiyacı var.
Seçimden sonra emekliye ayrılacağı için geleceğe yatırım yapmıştır.