bugün

fenerbahçe ve beşiktaş'ın ardından galatasaray'a da yenilerek üçlüyü tamamlamıştır.
gün itibariyle, tarihte fenerbahçe'nin 3, beşiktaş ve galatasaray'ın 1'er kez yendiği ingiliz takımıdır.
üç büyüklerin avrupa egosunu tatmin eden takım.
-biz mençistır ı yendik yau.
+biz de geçen sene bir yendik. yok böyle bir şey.
2 hafta sonra oynayacağı cluj maçını merakla beklediğim takım.
bakalım onlara da bugün gs'ye yaptığı gibi 6 asını oynatmayacak mı?
şayet bugün oynatmadıkları o asları kalkıp da cluj'a oynatırlarsa mütemadiyen iğreneceğim kendilerinden.
yedek kadrosunun türkiye'de ilk 3'e giremeyeği takım.
lakabı kırmızı şeytanlar olmasına rağmen, ülkemize her gelişlerinde cehenneme hoş geldiniz pankartlarıyla karşılanan ingiliz takımı. ironi mi desem ne desem bilemedim.
galatasarayın 1-0 yendiği takım.
bu sezon oynadığı 17 resmi maçın 12'sinde maçtaki ilk golü kalesinde gören takım.
bugün 3-1 kazandıkları queens park rangers maçında da ilk golü kalelerinde gören taraf oldular. böylece daha yılbaşını görmeden "ilk golü yedikleri" resmi maç sayısı 13 oldu. son derece enteresan bir gidişat...
babamın neredeyse mastürbasyon diyeceği takım.
+ naptı maasstür yunayt
- boşaldı heralde baba.
galatasaray maçına getirmediği asları gariban cluj'a oynatası gelmiş takım.
allah allah yaa. ne kadar ilginc.
u17 takimi ile galatasaray deplasmanina gelmis, ancak evindeki macta aslarla cluj'a cikacak olan takim.

Sonra da avrupa fatihi galatasaray rerererarara.. braga'lim bu isleri gencler.
evine gelen takımları delik deşik edip gönderen takım.
glory glory manchester united!
Galatasaray'a yaptığı kıyak/lar ile gözümden düşmüş kulüp.
ne kadar yavşak bir takım olduğunu bugün göstermiştir. azıcık sempatim vardı o da gitti. şimdi gidin city sizi dağıtır inşallah.
iti köpegi sevindirmeyi pek seven bir takimdir. Yillik zekatini vermis, 21 aralikta kafasi rahat bir sekilde kiyameti bekleyecektir.
iti köpeği hep sevindirir.

http://www.turkfutbolu.ne...05/2004-05fbsl1tur_6.html
galatasaray' dan aldığı yenilginin, bazı sarı lacivertli fanatiklerde derin üzüntü yarattığı ekip.

not: tebrik etmeyi bilen, asil fenerbahçelileri ayrı tutuyorum.
sezon sonunda rio ferdinand, ryan giggs, ve paul scholes gibi 3 efsanesini kaybedecek ingiliz kulübü.
ryan giggs futbolu bırakıyor arkadaş, neylerim öyle premier lig'i, United'ı..
bu sezon son 5 dakikada çevirdiği maçların haddi hesabı yoktur. ne ayak anlamadım..
ingiliz olsaydım ingiltere'de tutacağım takımdı.
bana kalırsa ingilterenin en kaliteli takımıdır futbol sektörüne çok ünlü futbolcu katmıştır.
(bkz: alex fergunson)
(bkz: wayne rooney)
(bkz: michael owen)
(bkz: David Beckham)
(bkz:rio ferdinan
(bkz: paul scholes)
(bkz: cristiano ronaldo)
real madrid'i biçecek takım.

banko!
eski günlerini özleten takım.
güncel Önemli Başlıklar