1. 1.
  uzun yol arabası..çok alçak ve çok sarsıntılı olmasının yanı sıra geniş ve iyi yatan koltuklarıyla göz dolduran ferah araba
  1 ... pantalassa
 2. 2.
  (bkz: man fortuna)nin uzun modeli. arka aksi cift dingillidir. yani; arkada, 3 sag+3 sol, 6 tekerkek bulunur. bu arka tekerleklerden tekli olani, manevra sirasinda on tekerlek gibi doner (on tekerlekler kadar buyuk acili olmasa da). bir de koltuk sayisi fazladir.

  http://www.tr.man-mn.com/...sleri/Fortuna/Fortuna.jsp
  ... soyle-boyle
 3. 3.
  oldukça güzel ve rahat otobüs. uzun yolda yormaz. tek eksiği markası man olduğu için kendinizi kamyonda gibi hissetmeniz, lakin bu hissi yaşarken yaşadığınız konfordan bir şey eksilmiyor. 2 tane lcd ekran tv + şöför mahalinde ufak kameraya bağlı tv. film izlerken üçüncü tv de çalışıyor.
  1 ... anakart kokusu
 4. 4.
  man fortuna mega, man fortuna'ya göre daha uzun ve daha fazla yolcu taşıma kapasitesine sahip. yolculuk esnasında hiç sarsılmıyor, ve sadece sürtünmeden kaynaklanan sesi duyuyorsunuz. yani motor sesi hiç kulağınıza gelmiyor. koltukları oldukça rahat olmakla birlikte, koltuk mesafesi de oldukça geniş; ancak en önde oturuyorsanız pek rahat edemeyebilirsiz, çünkü en önde koltuk mesafesini biraz daha dar tutmuşlar. herşeye rağmen çok iyi bir otobüs ve yol boyunca man fortuna mega'nın konforunu hissediyorsunuz.
  ... madrid ulku ocaklari reisi