bugün

biliyorum imkansız bir dilek ama bir fenerbahçe taraftarı olarak görmek istiyorum lan bu doğa üstü olayı. düşünsene; maldonado 3 kişiyi çalımlayıp, 7 kişinin arasından guiza'ya asist yapıyor. guiza'da topu göğsüyle kontrol edip müthiş bir voleyle topu doksana takıyor. lan vazgeçtim, top maldonado'nun kafasından sekip, guiza'nın poposuna çarpıp ağlara gitsin. kendi kalemiz bile olsa razıyım be. hadi lan lütfen.

guiza, bursaspor maçında gol atınca acayip heyecanlanmıştım(bu heyecanı maldonado sivas maçında ara pas yaptığında da yaşamıştım. şansa bak ki o zaman guiza henüz fener'e gelmemişti). hemen baktım pası veren maldonado mu diye, 18 e girememiş herif. pası da bursalı bi oyuncu atmış zaten. aragones maldonado nun önünü kesiyor bence.
(bkz: rüyalar gerçek olsa)
(bkz: hayal kurmak güzeldir)
gerçekleşirse 2 yıl kadar daha bu adamlara katlanmak zorunda olacağımız durumdur.
(bkz: maldonado ara pas falan atma lan allahsız)
(bkz: maldonado mucizesi)
bir fenerbahçe'li olarak, ölmeden önce benim de görmek istediğim tablodur. hadi guiza yı sittir ettim, maldonado bir gol atsa kıyametin yaklaştığına, mehdi'nin de aslında maldonado olduğuna inanacağım...
(bkz: güiza yapma)
aslı maldonado'nun yana pasında guiza vuruyor ve taç olması gereken yanlış açılmış başlık.
(bkz: dünyanın en kısa fıkrası)
hem maldonado'nun ara pası atma ihtimali, hem de guiza'nın gol atma ihtimali ve bu iki olayın aynı anda gerçekleşme ihtimali olasılık teorisince hesapladığında sonucun imkansıza gittiği görülmektedir.
(bkz: güzel hareket)
nedense düşündüğüm zaman sadece kendi kalemize atılmış talihsiz bir gol olarak geliyor gözümün önüne. yani aslında duyulması o kadar imkansız bir şey de değil.

-evet sayın seyirciler, maldonado nun "kısa düşen" ara pasında kaleleri şaşıran guiza, çıktığı 1239871238971293. maçta golle tanışarak tribünlere okçu işareti yapıyor ve gol sevincini maldonado yla paylaşıyor!!
-gerçekten mükemmel bir ikili ikisi. ama sadece rakipler için. zaten günümüz avrupa futbolunda böyle malları satarak bellerini doğrultuyorlar kulüpler. kollektif pazarlama anlayışı. harikulade gerçekten.
-evet tekrar tekrar izliyoruz, maldonado,
tam üç
arkadaşını geçiyor orta sahadan aldığı topla ve
pasını çıkartıyor guiza ya, o da düzgün bir vuruşla volkan ı maglup ediyor!!

ah aziz başkan, bize bunu düşündürten adamları getirip koydun ya başımıza, başka da bir şey demiyorum!
(bkz: rüyalarda buluşuruz)
(bkz: fenerbahçe selçuk la geliyor)
bu gol bir de final maçında, türkiye kupasını getiren gol olursa, davaro yu da oscar a aday gösterelim. olur mu olur haci.
- hayır olmadı... dönen topu selçuk tamamlıyor ve goool.
eger bu gol turkiye kupasında falan olursa yanlışlıkla maldonado fenerbahçe de ebedi kalır bu sefer taraftar kalmaz hepsi kendini maldonado yuzunden camdan atar çünkü.
(bkz: hayal kirikligina ugramaktansa hayal kurmamak)
(bkz: kıçı açık uyumak)
ibrahim üzülmezin yaptığı muz ortaya gelişine düzgün bir şekilde vuran sabri sarıoğlunun kaydettiği golle skoru 1-1e taşıdığı maçın ilk golüdür. maçın sonundaki basın toplantısında mustafa denizlinin gülmediği gözlemlenirken özhan canaydın 'fer pileyin ta .mına koyyim' diye açıklama yaptı. emre belözoğlu da sempatik tavırları ve el şakalarıyla basın mensuplarının ve seyircilerin ilgi odağı oldu.
(bkz: ruyada olmak)
(bkz: emre belozoglu centilmence rakibini kutluyor)
(bkz: fenerbahce hayallerin takimidir)
(bkz: volkan ne yaptın der gibi bakıyor guiza ya)
muhteşem bir fantastik film..olağanüstü yeteneklere sahip kahramanlarımız fenerbahçeyi kurtarıyor...*
gerçekleşmesi imkansız olaydır.