doğuştan güzel olana sadece göz kalemi yeter, sonradan güzel olanı boya fabrikasına işe sok bana mısın demez.
Geçersiz önerme. Doğru ellerde doğru malzemelerle yapılan her makyaj güzelleştirir amacı bu.
izmir’ de çokça bulunur. Bir zamanlar bolca rastlardım. O kadınlar apayrı işte, başka bir güzellik onlarınki…
Ya bir de ufak tefek kaşında alnında yara izi olup onu kapatmaya çalışıyorlar ya, ay tam da götüne güdümlü pofuduk terlik atmalık.

Kardeşim oynama şununla ya. izinle daha güzelsin.
Yapmasın makyaj ben sevmem. Duru güzellik peşindeyiz karşim.
aşık olunan kızdır..
makyaj yapmayı bilmeyen kızdır.
makyajlı kadınları itici bulan tek insan benim heralde.Sivilceli olsun çili olsun nolucak yüzüne badana çekmesinden iyidir.Doğal işte ne güzel
makyaj yapmaması gereken kızdır. hem makyaj cilde zarar veriyor diyorlar.
o zaman Neden makyaj yapıyo anlaşılamayan kızdır.
muhtemelen slav ırkına mensup kızdır.
(bkz: slav)
taylor momsen'in ta kendisidir. hem de ta kendisi.
natürellikten şaşmayan kızdır.*swh
bulunması zor kızdır. bu kızın bulunması halinde de elden kaçırılmaması gerekmektedir. makyajsız görüldüğünde tanınabiliyorsa o zaman kız bu kategoriye girmiş demektir ve bu kıza makyaj konusunda baskı yapılmadan kabulü gerekmektedir.
Makyaja ayıracağı parayı başka şeylere ayırmalı olan kızdır.
çoğu zaman makyajsız hali daha güzel olan kızdır.
kendi doğallığına sonsuz güveni olan kızdır, cesurdur, takdir edilesidir.

Verilebilecek en güzel örnekler ise şöyledir;
(bkz: Beren Saat) görsel
(bkz: Megan Fox) görsel
(bkz: Adriana Lima) görsel
(bkz: Sarah Brandner) görsel
allah vergisi güzelliğe sahip olan ve bunun değerini bilip abartıya kaçmayan sadece yüzüne renk vermek ve yüz hatlarını belirginleştirmek amacıyla makyaj yapan kızdır. kızlar ciltlerini zaten kullandıkları gereksiz makyaj malzemeleriyle berbat ederler. herkesin muhakkaki bir güzelliği vardır.
Bu kız makyajı çok kötü yapıyor demektir.
evlenilecek kızdır.
altyapısı sağlam olan kız.
sabah uyandığında bile güzeldir.
monica belluci'dir.
bir daha asla makyaj yaptırtmayıp doğal güzelliğini bozmasına izin vermeyeceğim kızdır. doğal güzel olan hatunlar nimettir az bulunur günümüzde. *
makyaj yapmaya devam ederse o cilt güzelliğini mahvedecek kızdır. yapmamalıdır makyaj falan.
doğal güzelliği olan hatundur. hemcinsleri tarafından kıskanılır.
özgü namal buna en iyi örnektir.