bugün

gece birden tatlı bi uyku bastırdığında işkenceye dönüşen eylem.
bi erkek olarak, kendisini de tersini de izlemesi hoş olan eylemdir.
rahatlamak. kendini temizlenmiş hafiflemiş hissetmek.
çoğu kadının yapmaya üşendiği eylemdir.
(bkz: bayan avcısı geldi hanımmmmmmmmm)
temizlenmediği takdirde yüzdeki gözenekleri kapandığı sivilce ve siyah nokta oluşumuna neden olabilecek kimyasal maddelerdir. Kesinlikle temizlenmesi gerekmektedir. Katkı olarak krem veya tonik kullanmak yerine, bir miktar adaçayını bir bardak suyla kaynatınca elde edilen çayı sğutup pamukla cilde uygulmak daha sağlıklıdır. Faydası da gözle görülür biçimdedir.
eve gelir gelmez iyice temizlenmesi gerekir fakat bunu kıyafetlerinizi çıkarmanın hemen ardından yapmazsanız büyük bir eziyete dönüşür.
maybelline makyaj temizleyicisinden sonra zevke dönüşen eylem. yatmadan önce yapılmazsa yastık yüzünün kararmasını görmek istemez kimse sabah uyanınca.
edit: nesini beğenmedin arkadaşım paran yoksa ben alim silersin bi güzel uyursun sabah da çapağın siyah olmaz.
yapması bir o kadar eğlenceli ancak silmesi bir o kadar sıkıcı... yorgun ve yoğun bir gecenin ardından eve dönüşte kapanan göz kapaklarını açık tutmaya zorlarken gözlerini tahriş olurcasına silmek...
gece 2den sonra eziyetin diğer adıdır.
ortalama bir makyaj temizleme süresi iki devre halı saha maçına eşittir.
hüzünbaz insanlara yakışandır. belki tam da bu yüzden hüzünbazdırlar.
(bkz: bu bir tuzak)
yetersiz makyaj temizleyicilerle yapılırsa cinnete sürükleyebilecek bir iştir kendisi.
ama ben yemedim içmedim, hemcinslerim için mükemmel bir karışım buldum, o da şudur: 300 gram damıtık suyu, bir cezvenin içinde beş dakika kaynatın. bu suyun içine bir tatlı kaşığı papatya atıp çay gibi demleyin ve süzün. içine iki damla da bal katın. göz kaleminizi bu karışımla çıkarın. afiyet olsun.
Neden bu kadar zor diye ağlamak istediğim olay. Silmek zorsa yapma diyenler olabilir, haklı olma ihtimalleri de var ama yine de yapacağım.
Yalandan zırlamalar falan.
Zırlarım, ne oldu üzüldün mü zırlamama mı?
Kadınların bir dönem badem sütü kullanarak yaptıkları faaliyet.
Sırf bu yüzden rimel kullanmıyorum.
Kezosal problems.

Hayatlarınım 5te1 i makyaj yapmak 5te1 i silmekle geçer.
Cildi temiz tutma zorunluluğu makyaj yapmasanız bile var cahil cahil konuşmayın.
minimey de trişkadan sallamış yok şununla siliyorum bununla şeyapıyorum. sanki bilmiyorum arap sabunuyla çitileniyor. huaha.