bugün

Halk Tv'nin kahraman habercisi...Saatlerdir canlı yayında, iki satır yazmayan, iki kelam etmeyen "usta" geçinen gazetecilere kapak olsun...Helal olsun kız sana!
ortam boşluğundan faydalanmış ve gereksizce şişirilen kanalın tek muhabiri.. bence kahramanspıker lale hanım, olgun duruşu makbule deki gayrı cıddı duruştan daha net duruyor. Gece gunduz bağlantılar... hakan aygun de ayrı bır başarı bız onu oyle bılmezdık lakın samimiyeti gülüşüne yansıyor. her seye rağmen ıyı kı varsın halk tv...
çalışkan ve gayretli bir muhabir. çok da sempatiktir. halk tv işine son vermiş:

görsel

https://www.facebook.com/...76&type=1&theater

https://twitter.com/mak_cen

https://www.facebook.com/makbule.cengiz.315

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
nihat genç, hulki cevizoğlu'nun ardından halktv gazabına uğramış ve işine son verilmiş gazetecidir kendisi. anlattıklarına bakılırsa, sömürüye vemobbing e uğramış hatta ciddi şekilde boğazlanma tehdidine maruz kalmış ama sesini çıkartmamıştır. tabi ki suçu kendinde aramış, fakat iş işten geçmiştir.

havuz medyası ve penguen medyası eleştirilirken halktv nin bu yaklaşımı sorgulanmalıdır. bu davranış iki yüzlülüktür! emekçinin yanında gibi gözükerek, emek hırsızlığı yapmak vicdanları en ağır şekilde sınamaya açmıştır.

y-chp yönetiminin bu işe karışmış olması, işin başka bir boyutunu oluşturmakla beraber parti kanalı alışkanlığını, objektif haber alma özgürlüğümüzü kaybetmiş bir ülke durumundaki bizlere yeniden göstermiştir.

gelecek günler bizlere ne getirir bilinmez fakat halktv'nin ağır topları; uğur dündar ve ayşenur arslan, emekçinin dibi, gezi gazisi, sokakların korkusuz habercisi makbule cengiz için bir iki kelam etmeleri şart ve gereklilik göstermiştir.

haber içeriği için; http://www.odatv.com/mob_...e-ismi-kovuldu-0202151200
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.