1. 1.
  16 yaşında müziğe merak sarmış Bursa'da yetişen türkiyeden böyle kişilerde çıkarmıydı dedirten kişidir. istanbul chilai bebekte djlik yapmaya devam etmekte olan teyze oğludur kendisi.
  8 -1 ... cool takilan zuppe
 2. 2.
  deep house müzik türüyle uğraşan kişi.
  4 ... cool takilan zuppe
 3. 3.
  En iyi Türk dj.
  3 ... dadydadycool
 4. 4.
  (bkz: Feel)
  4 ... trinitrotoluen
 5. 5.
  üstteki yazarın verdiği bakınız daki şarkıyla kendisini sevdiren disk jokey.
  (bkz: dolaylı anlatım)
  inşallah kendisini bir türk olarak tomorrowland' de görürüz.
  çok mu uçtum ne ?* dolar buralar.
  demişti dersiniz.
  1 ... bakmasanalan
 6. 6.
  henüz ülkem insanı tarafından keşfedilmemiş olduğunu gördüğüm, çok çok kaliteli üst düzey dj. Feel şarkısı yıktı ortalığı, klibini de istanbulun güzelliklerini ortaya çıkararak çekmiş kendisi. şu sıralarda türk dj lerde bir artış var ümmet özcan, rasimcan, mahmut orhan. çok iyisiniz gençler, böyle devam edin de gururlandırın bizi bıktık david guetta lardan calvin harris lerden.
  1 ... palavraci hamdi
 7. 7.
  sevilerek takip edilen dj.
  ... tifobakteri
 8. 8.
  Mahmut isminde dj mi olur aq.
  3 -1 ... iksi goturemeyen ye
 9. 9.
  23 yaşında henüz yolun başında genç Dj'imiz. "feel" parçasıyla müzik listelerinin en tepesine oturması yetmiyormuş gibi, parçaya çekilen kliple fikrimce istanbul'umuzu kültür bakanlığından daha iyi tanıtmıştır. Yolun başında olmasına rağmen yaptığı müzik öyle kaliteli ki gelmiş geçmiş en iyi Türk DJ diyebilirim kendisi için. Feel'dan sonra yine sena şener'le yaptıkları self control adlı parçanın da hak ettiği değeri göreceğini umuyorum. Bunların dışında age of emotions ve game of thrones remixleri çığır açmış vaziyette.
  Bence kendine has bir imzası var, yalnızca müziklerini dinleyerek bunu fark edebiliyorsunuz kendisini birebir tanıyor olmanıza gerek yok. Örneğin; deep house müzik tarzında çok fazla keman enstrümanı ön planda tutulmaz. Buna karşın mahmut orhanın parçalarında keman ezgisi öyle bir giriyor ki parçaya, kelimenin tam anlamıyla alıp götürüyor.
  Dinlediğim tüm parçaları ne eksik, ne fazla. Tam kıvamında.
  Seviyor, destekliyor ve başarılarını görüp gururlanmayı umuyorum efendim.
  4 -1 ... elmalisodaa
 10. 10.
  https://www.youtube.com/watch?v=rQ7tMWOCQlM+

  https://onedio.com/haber/...izlenen-turk-klibi-732305
  ... true