bugün

Eskiden bir kalitesi bir asaleti vardi suanda tam bir pazar yeri. Neden bu kadar arzi dusurup talepi yukseltti anlam veremiyorum. Coco chanelle bir ilgisi var mi bilmiyorum ama bence ürünleri halen iyi.
ilk gördüğümde çikolata falan satıyor sandığım değişik sabunları olan ev eşyası mağazası.

(img:#739889)

görsel
ilk duyduğumda iç çamaşır mağazası sandığım normalde ev eşyası satan mağaza.
Yakında altın günü yapılması muhtemel dükkan. (Tüm çevredeki kadınları çekebilmesi sebeptir buna.)
Ev tekstilinin lcw'si.
Fazlasiyla abartilmiş bir ev tekstil urun markasi. (bkz: ayy kokocuum bugün ki indirimin nee)
English home ile beraber kanser etme potansiyeline sahip mağaza. Kız arkadaşı olanlar avmlerin bu katlarında dolaşmasın. Mümkünse watsons ve gratis'ten de uzak dursun.
güzel ürünleri olmakla birlikte aşırı pahalı olan ve haliyle elde kalan bu ürünleri indirim dönemlerinde hayli ucuza satan mağazalar zinciridir. mağazaları herhalde franchise olarak mı veriyorlar nedir, tezgahtarları anneannem yaşında ve kaplumbağa hızında işlem yapıyorlar. bir de internet mağazaları var, oradan da alışveriş yapılabiliyor ama herhalde keriz olmak lazım, çünkü şehir içi kargo parası 9,90 lira gibi astronomik kazık.
ingiliz kültürünün hakim olduğu ev ürünleri satan mağazalar güruhu.

Amma da beyaz eşya var.
Turk tuketicilerinin kendi tekstillerine ihanet ederek alisveris yaptigi marka. Bkz : "Havluyu bile ithal almak"
daimi olarak indirim olan mağazadır.
basit bir çeyiz dükkanından ya da züccaciyeciden daha kaliteli ürün satmayan markadır. ev dekorasyonu ya da süs eşyaları satan bir dükkandan da daha kaliteli değildir. çok yakın arkadaşımın çalıştığı için biliyorum. gözünüzde büyütmeyin yani.
genelde tüm ürünleri beyaz renklidir. biraz daha indirimi zorlasalar gelen tüm müşterilere bedava ürün verecek gibi duruyor.
Sürekli indirim varmış gibi reklam yaparak indirim manyaklarına güzelce geçiren mağaza. Özdilek varken coco da neymiş.
ev hanımlarının sponsoru.
Hergün önünden geçtiğim ama içerisi karı kız kaynıyor diye bir kez girip bakmadığım yer. Normalde böyle takıntılarım yok ta isimden midir nedir rahat edemedim.
Hergün önünden geçtiğim ama içerisi karı kız kaynıyor diye bir kez girip bakmadığım yer. Normalde böyle takıntılarım yok ta isimden midir nedir rahat edemedim.
60 m2 dükkana, 100 hanım sığdırabilen mağazalar zinciri.
Hem çok kaliteli, desenleri, tasarımları aristokrat, hem de fiyatları uygun.
Seviyoruz efendim, önünden geçerken içeri girmeden duramıyoruz.
Sevgilisi, eşi ile gelen kadınlar da mevcut, adamlar itilip, kakılıyor.
Gözleri dolmuş, "_beni bir daha buraya getirme hanım, nolur!" diyenini gördüm, içim parçalandı.
Kecioren kizlarpinari magazasi tek kelimeyle super kokan zincir. Baya yeni pismis kek. Magazanin icinde kek mi pisiriyorlar acaba? (bkz: sacma dusunceler)
sosyete pazarı .
Madame coco'nun tabloları da mevcuttur. Aldım, astım evime.
Soranlara da büyük büyük annem diyorum.
English home varken yanına yaklasmayiniz.
Annemin de sana çeyiz hazırlıyorum ayağına soyup soğana çevirdiği mağaza.
Türkiye de iş yaptığı kadar hiçbi ülkedeki iş yapmıyodur.
Acaba isminden dolayı mı çekiyo bizim Türk annelerini.
Reklamlarında ki kalabalığı gerçek sanmazdım annem bi gün beni de götürdü reklamlardaki gibi harbiden çok kalabalık eziliyodum az daha zor kurtardım kendimi gören de indirim var filan sanıcak Türkiye de bundan önce hiç boyle züccaciyeci yok filan sanıcak.
içerideki oda parfümü, o saçma battaniyeler, aşırı aşırı ve hatta son derece kalabalık ve kasada bekleyen dünyanın en yavaş kasiyeri sebebiyle astım krizine girip hastaneye kaldırılmama ramak bırakan mağaza.

hem de sadece, annemin bana çeyiz alma sevdasından.
evlenmeyeceğimi bile bile sırf anne gönlü razı etmek için,
ne bileyim kadın seni karnında taşımış emek vermiş yememiş yedirmiş filan, senden bir battaniye istemiş, çok mu ayağına,
bu eziyet çekilir mi arkadaşım.
Ürünlerini çok beğendiğim ama fiyatlarını beğenmediğim bir mağazadır. Kendi güzel, 'parası' güzel Madame Coco...