bugün

15 günden fazladır taksiye binmemek için herşeyi yapıyorum

asla binmiyorum, öyleyse bağışlamıyorum.
kesinlikle doğru bir kampanya ismimde görüldüğü gibi.
Ekşiden başlık çalacak kadar ahlaksız olmasak aslında iyi sözlük burası.
fakirin aptalı zengine sadaka verirmiş...
(anonim )
kimse duymadıysa bu söz bana ait...
evet sen davarsın.
Çaldıklarına saysınlar bu günleri mk.
Abigecetarifesiaçmasanolmazmı tarikatı burda maaş bağışlayacaz diye ahkam kesiyor aq.
Hiç üzülmedim desem. işini iyi yapanları tenzih ederim. Fakat çoğu ipsiz sapsız adamlar.
Kötü zamanlarda faiş fiyatlar çekerken umurlarında mıydı? Beşiktaş patlamasında, Atatürk havaalanı patlamasında, 200 tlnin altında yolcu kabul etmedikleri günleri unutmadım ben. Yaya geçidinden geçerken üstüme üstüme süren yavşakları da unutmadım. Zaten en büyük sıkıntımız da çabuk unutmak değil mi?
Pardon da niye ben emeğimi devrediyorum? Bizim de götümüz çıkıyor bütün ay. O zaman her meslek grubuna verelim maaşımızı. Saçma sapansınız yine.
arkadaşı sabah sabah taksici öpmüş anlaşılan.

ben günahımı veririm lazım olursa.
Arkadaş herkes akıl veriyor.Yok memurların maaşları kesilsin(Bunu diyen inci sözlük Serkan) biri taksicilere maaş bağışlıyoruz der.Bunlar adama günahını vermez (düzgün esnaf ve taksicileri tenzih ederim) ama bağışla dur.Seni tutan mı var bağışla,hatta evini barkını sat sokakta yaşa çok düşünüyorsan.Ama ilk yağmur yağdığında çevirdiği taksi şöförü senin yüzüne bakarak mesafeyi seçerse gelip buralarda rezalet başlığı açmayacaksın.Bu kadar.
Devletin çözüm bulmasi lazım.
sakalsız bir yüz, üzerlerinde gömlek ve kravat görürsem neden olmasın.
"biz taş mı yiyelim, ayrıca maaştan maaşa değişir, dağdaki çobanla benim maaşım bir mi?" dedirten kampanya.
Hahahahhahasssiktir oradan sakaci sey seni. *
görsel
tam bağışlarken böyle para ve alacak el havada iken "ama kısa mesafe bu o yüzden olmaz" diye parayı geri çekerek yılların intikamını alacağım kampanyadır.
görsel
maaş değil de şirketin borçlarını devredebilirim isteyen olursa.
görsel
görsel