bugün

lysnin yabanci dil ayagidir.
gecen sene girip 70 net yapmıştım, bu sene bi daha gireyim bari fantezisine.
2014 yılı ile karşılaştırmalı edebiyat bölümüne yerleştim. başarılar dilerim şimdiden.
Bu sene yetmiş beş net yaptım, seneye hobi olarak yine gireceğim sınavdır. Tavsiye isteyene tavsiye verilir, Götünüzden kan alacaklar dilci kardeşlerim.
bu sene gireceğim sınav. dilci kardeşlerimin tavsiyelerine açığım. hadi bakalım.
let the hunt begin sınavıdır.
ÖSYM nin ayrı bi guzel döşeyecegi sınavdır. ygs ve yds ye bakacak olursak lys de de yeni bir teknik deneyip silkeceklerdir.
zor olmayacaktır.
kelime bilgisini iyi ölçecekler ama vocabulary'e dikkat.
ah ygs için para bulsaydım şimdi zevkine lys-5'e girmek vardı be. geçen sene 70d 10y yapmıştım, neyse seneye girerim artık.
2012 lys 5'e girmiş eski bir dil öğrencisi olarak, tüm dilcilere başarılar dilediğim sınavdır. inşallah fenciler tmciler kaydırırlar bişeler olur (bkz: dilci dayanışması) sınava ne kadar kaldı bilmiyorum ama verebileceğim en büyük tavsiye henüz çözmediyseniz 2000'den sonra çıkmış tüm lys 5 sorularını, onları bitirdikten sonra da KPDS (yeni adıyla yds) sorularını çözmenizdir.
bu sene fransızca sınavına gireceğim lisans yükseltme sınavlarının yabancı dil ayağı.
bir hazırlık öğrencisinin ne yapabileceğini görenebilmek için kendimi deneyeceğim. geçen senenin ingilizcesi gibi uzun paragraflarla bezenmiş olursa şekerleri cepler çıkarım. kendisinin fazla kafa açmaması ve genç beyinleri yormaması dileğiyle, gireceklere başarılar.
bol bol çıkmış soru, bol bol. abinizden tavsiye.
Bugün birkaç saat sonra yapılacak sınavdır.
komedi bir sınavdır.
taşşağına girdiğim ve '' neither nor '' şıkkını görünce, öh ananısının amı dediğim sınav.
70 net gelir gelmesine de. çocuklara yazık be kardeşim.