bugün

Açıklanmamıştır. Hayır yapılmayan sınav nasıl açıklansın? Arkadaş gelecekten geldi galiba. *
sonuçları açıklanmıştır. açık ve net.
Ygs'yi geçtiğime inanıyorum ama resmi olarak görmeden içim rahat değil, gerginim. O yüzden yarını bekleyip öyle çalışmaya başlayacağım. Her türlü çalışma planı mesajı alınır.
Kazık gibi olacağı kesin.
Ygs sonuçlarına aldırmayın sınav kolaydı ve herkes yaptı, ama bu sınav öyle olmayacak, çalışan kazanır, başarılar.
sonunda açıklanmıştır. açık ve net.
Kirikkale tip yolunda onundeki son engel pandiklersem ala olacak saplangimin içinyede bonglar.
An itibari ile açıklanmıştır.
resmen yasal soygunculuğa şahit olmamıza vesile olmuş sınav. 35 lirayı oraya vereceğime kışın yakarak sevdiğim kızı ısıtırım.
milletin döküleceği sınavlardır. duyumlara göre 8 puanın içine 60k öğrenci girmiş 130k-250k bandında. bunların elenmesi lazım yoksa herkes ilk senede girer...

kolay olmayacak sınavlardır. şimdiden integral, limit türevi bitirmeye çalışmak lazım. sonrası çok zor yoksa.
140 lira göte girmiştir.
Kesinlikle çok çok zor olacak sınavlar zinciri, türev ve integral kasın bol bol derim.

Ve lys fizikten işlem sorularına hazırlıklı olun, son 2 lys yoruma dayalıydı, başarılar dilerim.
Geçen sene sınav başına 30 liraydı, bu sene 35 lira olmuş. Eğitim kalitesi artınca(!) Zam gerekti tabi.
sonunda açıklanmıştır. hayırlı olsun. açık ve net.
öncelikle (bkz: o parayla öküz alırız denen şeyler)

bir oturumu 35 liradır. bari doğru düzgün soru hazırlayabilseler. klimalı sınav salonu istiyorum ulan.
Fotoğrafımı bir türlü değiştiremediğim sınavdır.
Ösym'ye boşa para döküyoruz
milletin döküleceği sınav, geçen sene sınava girmiş biri olaraktan bu sene çok daha zor olacağına şüphem yok.

bu mezunlar için büyük bir fırsat, çünkü çalışan yapacaktır.

ötf, limit, türev ve integrali adam akıllı halledenler çok çok iyi bir sıralama yapacaklardır.

başarılar.
ilk entryimi sana giriyorum ey sınav!, umarım haziranda da girerim sana.
gireceğim sınavlardır. çok iyiyim deneme sınavlarından en az 400 bekliyorum ygs den 426 aldım.
Hazırlanan varsa özellikledr mf 4 alanından yeşillendirin yardımcı olurum.
“Bakın yaklaşıyor yaklaşmakta olan
Bakın yaklaşıyor yaklaşmakta olan
Bakın yaklaşıyor..."
(bkz: liseli horror story)
1 yıl önce girdiğim sınavın 1 yıl sonraki versiyonu.
ÖSYM nin son tokadı ..
Önceden girmiş olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim lisansı nereye yerleştiriyorlar?
güncel Önemli Başlıklar