bugün

ülker'in güzel bir ürünü
ayrıca bir margarin markası
marsa ya ait bir margarin markasi.guzel bir yagdir.kollesterol orani dusuktur.mineralla versiyonu daha ic acicidir.icinde bir cok faideli kimyevi madde vardir.
ay savascısı adlı cızgi filmdeki ay savascısının konusma yetenegi olan kesinin adı olması lazım yamulmuyorsam tabi
ispanyolca ay...
it. ay demektir ve hem italyanca hem ispanyolca sarkılara sıkca konu olmus bir kız ismidir.
(bkz: luna 3)
annemizin margarini.
Yoksa siz hala...
2 gün sonra tus sınavına gircek olan 4.nesil yazar. * *
(bkz: kaderdaş)

nedir bizim bu sevgililerden çektiğimiz dediğim uuser. artık biz de gülmek istiyoruz.*
Moonspell'in bayan vokalini kullandığı güzel şarkı. Diğer şarkılarından bayağı farklıdır bir finisterra'ya benzemez
ay savaşçısı'ndaki usagi'nin kedisinin adıdır.
kendisine entry girmek ne zormuş dediğim kadim dostum.

aşklarımız, kavgalarımız, ayrılıklarımız, dertlerimiz hep aynı zamana denk gelir.

-alo canım yaaa ben hedecanla ayrıldııım
+tamam sıkma canını dur ben geleyim sohbet edelim

iki gün sonra:

+hödükcan beni terkettiiii böhüheeee
-yaaa sen ağlama cicim geliyorum ben dur.

üç ay sonra:

-ay kız bi çocuk var, bişiler olcak galiba, çok tatlı görmen lazım
+nerden buldun kız okuldan mı yoksa

5 gün sonra:

+bil bakalım noooldu
-noldu yoksa yoksaaaaaa
+evet evet mertcanla bişiler olucak galiba.

iki hafta sonra:

-ben bu gece size gelicem haberin olsun
+noooldu
-evdekilerle kavga ettim hiç çekemicem

ertesi gün:

+çabuk bize gel
-noluyo be
+gelmen lazım çok fena annemle kavga ettim

ruh ikizim yazmıştım seneler önce, hiç değişmedi..

24 saat hiç çekinmeden arayabileceğim iki kişi vardı, bir sen kaldın, hiç gitmeyeceğini de biliyorum.

not: işbu entry asıl entrye hazırlık amacı taşımaktadır.
Romalıların Ay Tanrıçasına verdikleri ad. Yunanlar ona Selene derler
cok güzel bir kelimedir. hem fonetigi hem de anlami acisindan. gayet güzel bir kiz ismi de olabilir, ama maalesef bir isimden cok bir margarini cagristirdigindan cocuklariniza koyacaginiz isim olarak tercih edilmemelidir.

bu yüzdendir ki, keske böyle bir margarin hic olmasaydi demekten kendimi alamiyorum.
evet, evet. bir margarin icin fazla güzel bir kelimedir.
"aa laaa luna, a la luna, alalalalaaa" şeklinde iğrenç de bir reklam cingılına sahip margarin markası(ydı).
latince, italyanca,ispanyolcada "ay", türkçede ise "margarin" anlamına gelen sözcüktür.
akla direkt tepede toplu saçlarıyla gülriz sururi'yi getiren margarin markası.

"aa laaa lunaaa" şeklinde de bir müziği vardı mırıldanası.
hayatımın erkeğinin son zamanlarda kafayı yemiş olan kedisine vermiş olduğu isim. kıskanıldığım ilk kedi. kocamla birlikte uyumasına izin vericeğim tek hatun.
anime klibi pek güzel olan moonspell parçası.

http://www.youtube.com/watch?v=bwMf8rJ6VI8
dünyanın en güzel "only you" inlemesine sahne olan alessandro saffinanın mükemmel parçası.
yerçekiminden kurtulan ilk uzay aracı.
ay savaçcısına yardım eden kedinin adı.
(bkz: hepimiz sailormoon izledik)
(bkz: yapmayın arkadaşlar)
sovyetler birliği tarafından yapılan ilk uydudur. dünya çekiminden kurtuluğ güneş yörüngesine girebildi.