bugün

canım dostum. canım, kanım, bitanecik arkiişimmmm.
üçüncü nesil bir yazar. (bkz: hosgelmis)
uludağ sözlük yeşilay kolu olarak kendisini uyardığımız yazar. * *
anarşalı şeytan. *
canım ne zaman sıkılsa hisseden yazar. bi bakarım telefon çalıyor ve arayan bu can kiişisidir. yaptığın herşey için ve bana katlandığın için teşekkür ederim. *
artık askerliğini gururu ile tamamlamış ve yuvaya dönüş yapmış yazar.
askerden hoşgelmiş yazarı. inşallah güzel entryleri ile sözlüğe katkıda bulunur. bir de marla' nın dostuysa benim de dostumdur elbette.
cin çağırma konusunda üstün yetenekleri bulunan ankaralı yazar. * *
uçuklarla başı belada olan yazar.
saatlerce sohbet edebileceğiniz, bilgili, kültürlü, lara fabian ve lost sever yazar.*
(bkz: meslektaş)
az önce yer altı bilgilerini benimle paylaşan canım yazar. bir de deprem tam da altında olmuş, çok geçmiş olsun yazarı..
ankara zirvelerinde sık sık görmek istediğimiz yazar. umarım gün geçtikçe muhabbetimiz daha çok artar.
benimle cunhuriyet mitingine gelip hiç bitmeyen koridorlar açmış canım arkadaşım. iki dakika yanımdan ayrılmamıştır. hatta başka hatunların "ben freedean değilim"lerine maruz kalmıştır beni göz önünden ayırmamak adına..iyi ki varsın..
karşılıksız olarak elinden gelen her türlü iyiliği yapmaya hazır ve nazır bir kişidir kendileri. tanıyan şanslı olur tanımayan da tanısa iyi olur. *
"vefalı ınsan nasıl olur?" sorusunun yanıtıdır. hem de her hafta beni jack'le bulusturuyor. cok asil cok. gercı dovmesı yok ama karakter 10 numero.
su sozlukte tanıstıgım '' en harbı, adam gıbı adam!'' dedıgım guzel ınsan nokta.
yanında kaldıgım sure boyunca kültürel sohbetlerde beni tamamlayan süper uuser. bu adamı tanıdıgım için gerçekten mutluyum. * * * *
nicki bana lost'taki ana lucia'yı hatırlatan yazar.
dayanısma ıcınde oldugum yazardır.
gittiği her mekanda bir tanıdıkla karşılaşan yazar. * *
'CUMHURiYET TÜRKiYESiNDE YEŞiL SERMAYEYE YER YOK' şeklindeki copy-paste mottosu ile hoşgörü ve demokrasi anlayışının ne kadar derin(!) olduğunu 'oraya koymuş' yazar... cumhur millettir; milletin çoğu dini değerleri olan insanlardır; oligarşinin sahiplendiği cumhuriyet bambaşka tamamen erkselbir olaydır; hakimiyeti millete vermeme elinde tutma kaygısından başka motivi olmayan ve milleti aslında hiç de önemsemeyen... gerçekten özgür insan, hangi görüşten olursa olsun, alet olmaz bu bürokratik, kravatlı, sözde elit çeteye... bunu 'görmesi' vakit alacak kişidir sevgili 'la'...
perşembe perşembe bana southpark gecesi yaşatan yazar.
süper uuser.
birazdan ödevlerimi de yapacak.
gerçekten de sabaha kadar sunumumun resim kısmına yardım eden yazar.
photoshop da kullanabiliyor, ayrıca dert de dinleyebiliyor.

ödev, sunum, tez, makale varsa ihtiyacınız lucifer bir mesaj uzaklığınızda.
cok acayıp hızlı ıcen yazardır. absolut pears ları sek sek dıkmıstır. tum bunların harıcınde uluslararası telefon sapıklarına sahıptır. ırak tan da mı aranır bır kısı yahu! hayret bır adam vesselam...
nezaketi ile şaşırtmış, gece gece mutlu etmiş yazar.