1. 1.
  David fincher ve tim miller yönetmenliğinde, antoloji dizisi olarak geçen yeni Netflix animasyon dizisi.

  Bölüm süreleri 8 ila 16 dakika arasındadır.

  Favorim ise şimdilik üç robot bölümü.
  love death robots
  5 ... geceyebakan
 2. 2.
  ilk üç bölüm muazzam olmuş durumda. (Sonnie'nin avantajı, Üç Robot ve Tanık)
  "iyi Avlar" çok güzel olmasa da idare eder seviyede. Buzul Çağı'ndan bir şey anlamadım ama Gizli Savaş'a daha fazla dayanamadım. Bir gündüz vakti izleyeceğim.

  Özet geçecek olursam, bu antoloji olmuş. Biraz daha zorlarsa bu iki isim (Tim Miller ve David Fincher), Charlie Brooker ile aynı seviyeye gelebilir.
  2 ... susamurlarinisevenlerdernegi
 3. 3.
  biraz fazla gore içerik var biraz da dark ama güzel bir seri olmuş. 3 robot bölümü kendi başına film olarak çekilebilir. david fincher sağ olsun elini attığı her işi çok güzel yapıyor. mind hunter'da da güzel iş çıkartmıştı.
  2 ... mdxtw
 4. 4.
  ilk bölümü itibariyle beğendiğim david fincher ve tim miller yönetimindeki yeni netflix dizisi.

  Süresi itibariyle biraz kısa gibi gelse de atmosferi ve konusu güzel durdu. ilk bölüm üzerinden gitmek tabi çok sağlıklı değil, izleyeceğim 17 bölümüm daha var. ileride yeni bir değerlendirme yaparım.
  ... wilder wein
 5. 5.
  Çekirdek gibi giden dizi başlayınca bırakasın gelmiyor tıkır tıkır bitiyo.
  1 ... arduino
 6. 6.
  Rastladığım en tuhaf dizilerden biri. Keşke bitmese dedirtti. Bölümlerin birbirinden bağımsız ve kısa olması da güzel bir ayrıntı. Farklı ve hoşa giden türden bir şey işte.
  2 -1 ... sircakosksakini
 7. 7.
  Bir işin içinde david fincher olunca orada iyilik güzellik patlaması yaşanıyor. Çok beğendiğim derleme...

  Hong kong'da geçen bölüm bir animasyon harikası, satürn'deki çiftlik potansiyel bir roland emmerich filmi ve simülasyonlu uzay uykusu büyük sorular soruyor.

  Teknolojinin geldiği yeri göstermesi açısından da mühim zira the witness'ı izlerken tahrik olup sevişmeye başlıyorsunuz.
  1 ... antimatter
 8. 8.
  Of of. Cyberpunk esintiler, yer yer gore sahneler, lovecraft hikayelerinden fırlamış gibi bölümler (sucker of souls bölümü), hayao miyazaki anime filmlerinden birini izliyormuş hissi uyandıran başka bölüm (fish night) ve çoğu bölümde gelişen teknolojiyi distopik temalarla sorgulatan sonlar... bölümlerin 10-15dk arasında değişen kısalıkla olması da ayrı bir olumlu etken.

  En sevdiğim bölüm "Beyond the Aquila Rift" oldu. Hatta umarım bunun için uzun metrajlı bir film gelir. Zaten benim gibi sürekli bilim kurgu kitapları, dizileri ve filmleriyle haşır neşir olunca sevmemek elde değil. diğer sevdiğim bölümler ise "good hunting", "helping hand", "three robots" ve nihilizmi sorgulatması açısından "zima blue" oldu.

  Oldukça beğendim. Bana bunlarla gel netflix.
  5 ... tinuviel luthien
 9. 9.
  En kral bölümü yoğurt olan dizi. Oldukça da keyifli.
  3 ... flat head
 10. 10.
  her bölümünü ufak kâbuslara benzettiğim animasyon dizisi.
  Ben de bu hissiyatı uyandırdı nedense.
  1 ... lysimachos