bugün

Can sıkıntısından başladığım dizi.

Edit: an itibariyle finalini izleyip bitirdiğim dizi.
Kafamda binbir soru var.
Olan gizemlerin yarısını açıklamayan dizi.
Benim için bütün izlediğim ya da izleyeceğim diziler arasında top 2 den aşağıya asla inmeyecek efsane dizi.. çok özlüyorum bu diziyi son sahneleri hala aklımda çok etkileyiciydi.
Beğenmeyenler defolsun gitsin.. zeka özürlüler sizi.
bir kaç aydır düzensiz olarak izlediğim dizi.
claire sen tam bir orospu çocuğusun.
bir bölümünde nazar boncuğu görüntüsünün olduğu dizi. ayrıca emmy ödül törenini izleyen türk seyirciler lost'un oyuncularına nazar boncuğu hediye etmişlerdir.

https://www.youtube.com/watch?v=mVCFbUPPZRo
(00:39)
http://www.hurriyet.com.t...-boncugu-damgasi-15675989
bölümler bittiinde bünyemde tuhaf bir his bırakan dizi.
--spoiler--
"we have to go back kate" sahnesinde boğazım düğümlenmişti ve çok kötü olmuştum. benim için her zaman yeri ayrı olacak dizidir.
--spoiler--
Sabahın bu saatinde aklıma gelen ve bu nedenle jackin etrafta kosturdugu uçak enkazı sahnesini izliyorum.

Hayatımızdan bir lost geçti alüminyum.
Kurgusu müthiş ötesi içinde boooolca gizem macera korku barındıran harika bir dizi 6 sezon sonunda final yapmıştır final sahnesi böyle bir dizi için yetersizdi ama hayır rüya değildi.
--spoiler--

--spoiler--

sonuna rüya diyen net geri zekalıdır.. doğru düzgün izleyin şu diziyi sonra eleştirin.. zekasızlar.
finalini beğenmeyenler ne bekliyordunuz herkesin o uçaktan sağ kurtulmasını mı.. işte o zaman saçma olurdu.. ama tekrar ediyorum her şey rüya değil.. zeki insanlar anlar zaten ama zekasız olanlarını da boşver rüya zannetmeye devam etsin onlar.

--spoiler--

--spoiler--

efsane ötesi bir dizi yeri asla dolmaz.. 1000 tane dizide izlesem listemde hep 2. sırada olacak.. daha aşağıda olamaz zaten..
ayrıca finalini de çok güzel yapmışlar..
senden başka hiç bir diziyi böyle sevmedim.
özledim seni be lost.
Finali kötü diye gömen bir çok insan görüyorum. Ancak yine de çoğu sezon gönlümüzü hoş tutan dizidir. Gayet de güzeldir.
Yıl olmuş 2016, hala lost konuşuluyor amonyum sitrat. Yıllarımızı skipatmış dizidir. Peçete gibi kullanılıp atılmışlık duygusu yaşadım yıllarca. Psikolojik tedavi gördüm olm o derece.
Lost lost diye etrafta gezinen bi ton yavşak üzerinden aklımda kalmış seyretmediğim dizi.
dostunuzla tost eşliğinde keyifle izlenebilecek bir dizidir lost.
bir çok merak edileni açıklamadan biten dizi.
gelmiş geçmiş en iyi dizidir. benim dizimdir. hala soundtrackini dinlediğimde ağlamamak için kendimi zor tuttuğumdur. ne efsaneler izledim senden sonra. ama finalinde yarım saat ağlamadım be lost. çok özledik...
daha yeni bitirdim. hala istemsizce etkisindeyim ve bir süre çıkabileceğimi sanmıyorum.
--spoiler--
paralel evrendeki sawyer mı desem farklı zaman çizgisindeki sawyer mı desem bilmiyorum ama dedektiflik bir insana bu kadar yakışabilirdi herhalde:( <3
--spoiler--
5.sezona geldim, beş bölüm izledim sanırım. Dizi durağanlaştı, insan biraz daha akıcılık bekliyor be kardeşim...
yeni başladığım dizi sanırsam 7. bölümdeyim. Jack doktor, sawyer i daha çözemedim aradığı adam olmuş kendisi. sayid çekti gitti.
izledigim dizi.
Sawyer bir an benide sikicek diye korkmaya başlamıştım izlerken amk.
Oh be charlie kendine geldi. dedirten dizi.
karaduman çıktı geliyorlar.
bana yabancı dizi izleme alışkanlığı kazandıran dizidir. * yeri hep başka olmuştur. finaline bok atanlara bile kızar, toz konduramazdım. aradan geçen seneler olunca son iki sezonu keşke hiç çekmeseymiş jj efendi diyorum. hele son sezonda selena, acemi cadı kıvamında efektleri görünce, bütçenizi walt siksin demişliğim vardır.
ama hala efsane dizimdir.