bugün

Trans olabilmek için para biriktiriyor. Sözlüğe gelme amacı bu. Yardım edin..
https://m.uludagsozluk.com/e/43372324/

Doğrudur. Başlık sahibi benim.

Ben kevaselik seviyesinde yazıpta gelin beni bipleyin mesajı vermiyorum. Güzelleme ayrı sex hikayesi kıvamında yazmak ayrı...

Silik olup gidip gelmekten beynin falloş olmuş...
Tecvidli ilmihal okuyan yuvzır enteresan.

Bu aralar Oltayı muhafazakar mahalleye attı galiba..
Peynirci kızdan sonra çok yıprandı. Kız galiba reddetti ya da bizim prenses kızı istemedi iki taraftan biri beddua etti ama olan premsese oldu. Dine yöneldi çekti elini eteğini bu tür mecralardan. Baksanıza artık fötr şapka da takmıyor.*
Artık kızların kalbini eros'un okuyla değil mızraklı ilmihalin mızrağıyla vuracak olan ehli sünned yuzır.

Kippadan takkeye bir iman yolculuğu...
görsel

gözümde böyle canlanan kullanıcı. severiz kendisini o ayrı.
Somalili korsanlar tarafından kaçırılıp 2 ay köle edildikten sonra yan hücreden gelen tecvidli kur'an sesinden fevkalade etkilenerek ağlaya ağlaya şehadet getiren yazar.
Şu an şu önündeki su birikintisine ibretle bakan, bundaki hikmeti tasavvur etmeye çalışarak sübhanallah diyen aciz beşer. Bu arada bu ayakkabılardan alın camide çalmıyorlar.

görsel
güzel kadın ayakları üzerine döktürmeye devam etmesini beklediğimiz yazarlar arasındadır.
Tarikatçı manitalara selektör çakıyor başımıza seyh olacak galiba selam ve goygoy ile.
yine 6 erkek tren yapmış primsesi övüyor. genç kızların sevgilisi bir pop ikon olmak için geldiği sözlükte adamın düştüğü hallere bak amk.

ben dedim ama gel beraber avlanalım, şu karı kız tespit timini bırakma diye.

bireysel çabalarla ancak salatalık düşüyor burada.

afiyet olsun, ne diyelim.
5'li granit kaplı takva seti almış yazar. a 101'de indirimden almış.
Kuşkusuz hz. isa gibi marangozluğa merak salarak rabbimin inayetiyle evde kendi kur'an kursu ve çay ocağını inşa eden garip ve aciz yazar.

görsel
Yozgatlı bir kardeşimiz.
koruması olmayan jet taşı kullanarak endişelendirmiş yazardır. marcusum o jet taşı riskli bak. allah korusun sakaldan bir yakalarsa yolar ağzını yüzünü. korumaları var onun üstünde böyle tak çıkarlı. ondan tak öyle çalış.

(bkz: önce emniyet)
(#43449417)

Babası bakmış bu oğlan felsefeci olacak, bari bir zanaat öğrensin de eli ekmek tutsun deyip sanayiye vermiş.
lord marcus'un eskişehirsporlu olduğunu öğrenmemizi sağlayan nicki.
Davet ettiği bazı yuzırlar tarafından çekilen görüntülerinin paylaşıldığı, ifşa olmuş yazar. Mevlit çıkmamış ama.
Elimde çok özel görüntüleri var izleyelim inşallah.

https://youtu.be/ia5jDmhv4XA
Sözlüğe dönmüş yaZar tanesi. Ne yazık ki yine uzun kalamayacak.
görsel
Bana bir aralar gazoz içirmek istedi dedim ben gazoz sevmem çay olsun yok illah gazoz diye diretince hemen Nuri reyiz geldi aklıma. içmedim kaçtım. Tehlikeli bir yazar.*
:(

görsel
aşk evlerinin kademeli olarak açılması kendisi kesmemiş, hafiften sarsmıştır.
ay valla özlemişim keratayı.

görsel
Doğru yolu bulmuş, namaza başlamıştır. Allah ibadetlerini kabul etsin.