bugün

Kadir gecesi tekrardan zuhur eden büyük zat.
Yeni avlar için dönmüş muhterem zat. Ehehe.
Kuşkusuz yaklaşık 6 ay önce tanıştığı hiç görmediği Rus sevgilisine Türkiye'ye gelmesi için düzenli para gönderip bir süre sonra diğer aşık olduğu kız olan Kazakistan'dan eskort ile bir baloda dans ettiği sırada kandırıldığını anlayıp derhal sözlüğe dönerek tevbe eden yazar. Rabbimin inayetiyle geldim arkadaşlar. Merhaba.
kuşkusuz gelmiştir.

kimse yazmamış hayret.
Kuşkusuz kendisine geri döndüğünde almasını istediğim nicki almadan geldiği için kırgın olduğum yazardır.

Neyse, unutmuşum zaten. Püü.
sözlüğe geç döndüğü için ceza bedeli hesabına yansıtılan poyomsos'tür. yine bütün kızları kapacak...
Vay eski dost dönmüş.

(#46160670)
(bkz: Ne bu tantana kardeşim)
Biraz daha gelmeseydi ben sözlüğü bırakıyordum.
"kim olduğunu bilirsin sen" durumu sanırım.
(bkz: efsane geri döndü)

Hoş gelmiş can yazar.
iyi ki gelmiş. işte adam gibi yazar !
Niye uğraşmış ki lord voldekort yapsaydın.
alkolik olup meyhane köşelerinde sirozdan ölmüş diye duyduyduk. yazıktır sahip çıkalım.
Gerçek prensesimiz. Kezolar sevmez
feci sempatik bir yazar.
Sevdiğimiz ve güldüğümüz bir yazar.
hoş gelmiş. inşallah kızdır ama yeni galiba. sözlükte harcanmasa...
görsel
Kuşkusuz resimdeki sağ alttakinin numarası var mı inşeallah. Güzel kızmış.
oha adınıı nerden bildiniz len.

edit: gerçekten meriçmiş hepimiz ismini biliyor olamayız dimii ndkslmgöşds. yürü yiğidim bu yol senin yolundur.
Kuşkusuz bugün nick altı kız çoğunlukta olan yazar rabbimin inayetiyle. Maşallah.
sözlükteki en merak ettiğim adam.
elit bir nickname alması dolayısıyla beni de meraklandırdı. herkese nasip olmaz bir lord olmak.
insanın başına ne geliyorsa hakikaten de ya meraktan ya lord prenses’ten geliyormuş…

Organize bir biçimde, kendisini merak etmemeyi tavsiye ederim. Zira, içerisindeki explorer’a yenilmiş olan 20 civarında yuzırımızın hali hepimize ibret olmalıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar