bugün

oldukça kaliteli,sinema sistemidir. bugune kadar aldığım, kawai
samsung gibi sinema sistemlerini çöpe attıran bir sistemdir...
fiyatı bu aralar düşmüştür. apartman dairesi için abartılı bir ses sistemidir. z2300 yani 2+1 ses sistemi ile arasındaki tek fark hoparlör sayısıdır.
çok kaliteli müzik sitemidir. bizzat kendim kullanıyorum alacaklara tavsiye ederim.
"manyak ses sistemleri gördüm" diyen insanların birçoğunun yalan söylediğini ispatlayan bir sistemdir. ses zaten yarıdan fazla açılamamaktadır. eğer denenirse ikametinizi bir yan sokakta bulabilirsiniz.
ilk çıktığından itibaren fiyatı altın misali yükselen,basslarıyla meşhur,filmlerde ve oyunlarda daha performanslı,tasarım olarak sınıfındaki ürünlerden daha şık,thx sertifikalı isviçre mucizesi.
z2300 yani 2+1 ses sistemi ile arasındaki tek fark hoparlör sayısı değildir. götünden sallamanın en güzel örneği olmuş resmen. sözlüklerde insanları yanlış bilgilendirmekte moda oldu anasını satayım.

z5500 de dolby digital ve dts ses sertifikaları vardır. bildiğiniz 5 kanal dijital sinema ses kalitesi. z2300 gibi kıytırık 2 kanal stereo değil.
z5500 ün gerçek gücü 505 watt rms dir.
z5500 de optik dijital ve coax ses girişleri mevcuttur. kendisi dijital bi sistemdir. z2300 gibi analog değil.
z5500 uydularının gerçek gücü 317 watt rms tir.
z5500 5+1 dir. 2+1 değil.

z2300 ün 2+1 ler içindeki rakiplerinden iyi olması, onu z5500 rakibi yapmaz, yapamaz.
Alınabilecek en iyi oyun ve sinema ses sistemidir.
şöyle açıklayayım, logitech z5500 e vereceğiniz 600 - 800 tl* ile bu sisteme denk bir sistem toplayamazsınız bu sistemin Sony ve benzeri markalar altında almaya çalışırsanız size 2 - 3 bin tlye mal olacak bu yüzden bu sistemi alın aldırın.
Bu sistemin tek eksisi kesinlikle komşu ile kavgaya sebep olabilir, yabani bir hayvan gibidir bu sistemin biraz daha ehlileştirilmişini isterseniz LOGITECH Z 906 alabilirsiniz.
zamanında tüm yaz tatilinde biriktirdiğim paramla aldığım her açtığımda beni farklı dünyalara götüren efsane ses sistemidir. Z-5500 sen benim çocuklarıma mirasımsın..
fiyat/performans ürünüdür. para sorun değilse daha iyileri için: (bkz: high end), (bkz: audiophile).