bugün

entry'ler (146)

kendine muhabir k maraş anket sonuçları

11 yaşında Ali Traş denen Çocuğu Kazana atıp kendi kanıyla kavuran bir halktır Maraş Halkı..
Bu zalimliğe ön ayak olmuş Ökkeş ŞENDiLLER'i Vekil yapan bir halktır Maraş Halkı.

üzerinde kafa yorulacak bir halk değil.

metroda sarıklı cübbeli diye bir adamı taciz etmek

"en büyük zalimler kafası kesilmemiş mazlumlardan çıkar" acıma yetime ve olaylar gelişir.
ne acıyacağım kodumun yobazına.

iphone kullanan insan

2013 yılında aldığım iphone 5s telefonumu 2 yıl daha kullanırım.

evli erkeklerle yatan kızlar

geçmişinde böyle bir halt yiyen kadın varsa direkt sorgusuz, sualsiz terk ediyorum. kendi hemcinsine bunu yapan kadından bir halt olmaz.

akpli biriyle siyaset tartışmak

bildiğin çomardan bahsediyoruz evrim zincirinde hayvanla arasında bir basamak var. sen konuşmak, tartışmaktan bahsediyorsun.

40 bin tl ye alınabilecek en iyi araba

biraz daha çıkarsan skoda yeti, octavia veya alfa romeo guilette alabilirsin.

en iyi bot markası hangisi

http://www.hepsiburada.co...kek-bot-p-OUTSCTJ21117S46 torunlarına bırakırsın.

yazarların 18 yaşında olduğu hallerine öğütler

fransa'ya git. türkiye boktan bir ülke olacak. tübitakı kuran dünyanın en önemli bilim insanları arasında bulunan erdal inönü'nün başbakan yardımcısı olması, her şeyin çok güzel olacağı anlamına gelmez.

en üstün ırk

amerikalı siyahilerdir. köle olması için en güçlü afrikalılar seçilerek oluşturulmuş bir ırktır. kafa çalışmıyor o ayrı tabi ki.

bir erkekte sizi etkileyen şey nedir

kadınları bu kadar önemsemeyin. 40 yaşında bir ağabeyiniz olarak söylüyorum "size değil kadınlara yazık".

muş denince akla gelenler

varto. anamın köyü.

ibb zabıtalarının kafasını yardığı yobaz

suriye de esad'a karşı savaşıp gazi olmuş.
çok muhtemel akp seçmeni. kısaca kendisini seyyar satıcı olmaya iten sistemin 14 yıldır destekçisi. seçmeni değilse de o yaşam tarzının aktif olarak savunucusu.
bu eleman beni tanısa ve gücü yetse kameraların olmadığı bir yerde allahu ekber nidalarıyla kafamı kesmeye kalkar.
ben kol gibi vergi verirken bu eleman vergi filan vermeden "ekmek parası" kazanır.
sanki, biz başka bir şey kazanıyoruz.

insanlar değişir mi

olduğu şeyi değiştiremezsin. ya olduğu gibi kabul edersin, yada bırakır gidersin. memnun olmadığın bir yanlış yapmış ise zamanı geriye sarsan da aynı yanlışı tekrar yapacaktır. yalnızca bu sefer yapılan yanlışın fark edilmemesi için ekstra önlemler alacaktır. dediğim gibi, olduğu şeyi değiştiremezsin affetmen yalnızca o kişiyi öyle kabul etmekle ilgilidir, belki sana karşı o yanlışı tekrarlamaya bilir ama başka birine karşı yapmakta sakınca görmez. tecrübe edindiği için daha dikkatli olur o kadar.

düşük ayküyla hayatta kalmak

mutlu ölür.

büyük kürt devleti kuruluyor

ortadoğu halklarına bakıyorum; la siz devlet kursanız ne olur? al bizim devletimiz var, içide dolu mal.

denizden atatürk çıkaran kemalistler

Ensar vakfında en az 45 erkek çocuğa tecavüz edilmiş...
Türgev’in patronu hz. Bilal de italya'ya yasa dışı 1 milyar euro sokmaktan tutuklanacakken, sahte pasaportla kaçmış...
Sonra Ankara'da katliam olmuş ve reis konsere gidemediği için üzülmüş...
Maşallah, Subhannallah... Bunlar olmuş ülkede.
Adamın derdi hala yüce atam, ne koymuşsa 90 senedir oturamıyorlar.

hangi partimiz ülkeyi yönetmeli

Türkiye Komünist Partisi.

günaydın tünaydın putçu selamıdır

günaydını kabul etmeyen ve bu söylemden rahatsız olanlara "naber laan yarrrraaaammm" denilebilir. put falan değildir, güvenle kullanılabilir bi nevi önemli organdır, üzerine maniple edilerek kutsal kitap bile yazılmıştır. yetmemiş... cennette bu organın rahatı düşünülmüştür.

tanrı yok

bir ateist olarak katılmadığım önermedir. doğrusu, insanların zihinlerinde ürettikleri yaratıcı kavramı hiçbir zaman var olmamıştır. bir gün tanrının var olmadığını yüzde yüz ispat etseler bile, müslümanlar; bu durum kuran da şu ayetle açıklanmıştır diyecektir. tam bir kaos yaşanacaktır.

konyaspor

fenerbahçe ezer geçer.