1. 1.
  (bkz: ogrish)
  ... jeam
 2. 2.
  ogrish.com'un yeni hali; eli yüzü bayağı düzelmiş; o brütal, 'bakın nasıl kesiyorlar... kaza yapıyorlar... şiddet uyguluyorlar... laan, arggh' diye 'böğüren' sentimental ve nevrotik; sadece şiddet içerikli medyaların olduğu bir siteden youtube'un en ciddi ve 'janti' rakibine dönüşmüştür; öyle ki 'yerinde bir benzetimle'; belli 'aynı' alanlar bakımından liveleak, facebook; youtube, yonja'dır artık...
  http://www.liveleak.com
  1 ... cryptic
 3. 3.
  dünyanın aslında nasıl bir yer olduğunu izleyebileğim yegane site.
  çok zengin içeriği var zira paylaşımcıları hırslı ve azimli. görüntü kalitesi ve kamera açısı, ışığı aramayanlara birebir.
  televizyonlarda hele de türk kanallarında asla göremeyeceğiniz haberler de cabası.
  1 ... djnre
 4. 4.
  su anda çok yuksek bir kullanıcı sayısına sahip muthiş bir serbest medya sitesidir. hiç bir yerde yayınlanmayan en gerçekçi savaş videolarından tutun da komik videolardan sokaktakı evsizin kapkaççıyı dövmesine kadar çok geniş bir yelpazesi vardır. her gün yatmadan önce gezilen vakit harcanan yegane mukemmel sitedir.
  1 ... ciyzis kirayzs
 5. 5.
  ogrish, rotten ve shownomercy'de takılan arkadaşların güncel sitesi. arşivinin yarısını suriye'deki iç savaş videolarına diğer yarısını da alkollü rus sürücülere yer veren site.
  ... memocan2468
 6. 6.
  filtresi sayesinde istenmeyen videoları engelleyebilirsiniz. eğer warning graphic ibaresi görürseniz hassassanız izlemeniz tavsiye edilmez. youtube'a en ciddi alternatifdir.
  ... zenithgeist
 7. 7.
  tartışmasız dünyanın en iyi sitesi.
  ... necati bilader
 8. 8.
  http://www.kaotic.com dan daha iyi değildir.
  ... kompetan
 9. 9.
  bu sitenin derinlerinde gezmek psikoloji bozar aman dikkat.
  1 ... dorkm
 10. 10.
  bazı seks kasetlerinin yayınladığı site.
  ... kedi memduh