bugün

Umrumda değil.
ilk uktedir.
Basini kapatmis radyo tv okumus , her gittigi restoranda yemek snapleri atiyor. Mesaj sey “ basimi kapattim ama hala popiyim” .
Genelde çok erken evlenirler. 25i göremeden patabis olurlar.
diğer kızlar gibi bakire olmasına rağmen seks yaptığı yönünde söylentiler yayılır hep. üniversitede tanıştığı oğlanla evlenip 3 çocuk yapar.
Hangisini görsem ikişer çocuk var yanlarında.
Vurduran beyinsiz bir kaşardır.
O zamanın afettul derya lar şimdi yüzüne tükürmeyeceğiniz insanlara dönüşmüş. Yıllar her şeyi alıyor.
sınıfta kalmış en son aldığım duyumlara göre.
Eteğini kesin katlıyordur.
lise mezunu serserilere çokça vurdurmuş, üniversite son sınıfta iyi kalpli bir erkeğe yamanmış kızdır.
lise sonunda ya üniversite kazanamayan ya da dandik bir bölümde ikamet edecek olan kızdır. egoist ve maldır. evlerden Irak.
Kırıta kırıta yürür, "orsını anladık zaaaeteeean" diye saçma salak bir şekilde konuşup son derece sinir bozucu olan kızlardır. Kendisi gibi popüler olmayan kimseyle arkadaş olmaz. Gelin görün ki, bu kızlarımız gelecekte baltaya sap olamaz. Adam akıllı üniversite kazanmayınca baba parasıyla özel üniversiteye yazılır. Tabi orda da bir işe yarayamaz.

Çokta umursamamak lazım bunları, dediğim gibi gelecekte bir halt olamıyorlar.
Zaaa 18 yaşında Fransa'da zengin bir kocaya gitti.

Ehehehe. Eee dünya bu gençler.

Bu arada lisede değil ortaokulda.
Bim kasiyeri olmuştur.
ismi meryem, hatice, emine, süheyla olan kızdır. ulan herkesi 90,91,92,93 doğumlu mu sandınız dediğim başlık.
Genelde pek bir vasıfları yoktur. Cidden sadece popülerdir ama ne için olduğunu bilemezsiniz. En üste çıkabilmek için en alttakilerle de iletişim kurmalısınız Böyle bir sistem var. En üste çıkınca artık en alttakilerle iletişim kurmayabilirsiniz. Popüler olmalarının tek nedeni ortam yapmalarıdır. Cidden böyle boş işlere tahammül edemiyorum. Bizim okulda da ortam yapacağım diye a dan z ye herkesle iletişim kurmaya çalışan değişikler var. Hayır ne işine yarayacak? Ben dersime ve yoluma bakarım ileride iyi bir yeri kazanırsam da onlara nanik filan yaparım. O panoya popülerlerin değil başarılıların adı asılıyor sonuçta.
büyük bir ihtimalle o zamanlardaki ego seviyesinden ötürü yenilmez, vazgeçilemez olduklarını düşünmüşlerdir. alışverişle, gezmekle, makyaj vb. gereksiz uğraşlarla ilgilenmişler ve bugün asgari ücret altında her gün hayata söverek çalışmaktadırlar.
ismi merve olan kızdır.
adı genelde ilayda, ece, elif ya da tuğçe'dir. yabancı ise jennifer, britney, katy ya da kelly'dir. bazense tıpkı cümledeki gizli özne gibi saklı olan cevherlere de rastlanır. onlar genelde arka sırada takılıp peki kimseyle konuşmazlar ve popüler kızı pek sevmezler. yeri gelir popüler kızın façasını bozup gönüllerin prensesi olurlar. tabii sonra yine unutulurlar orası ayrı konu.
Cekemedigim kizlardi. Lise oyle bir ortam ki, hersey para ve vucut uzerinden yururdu ve acimasizca elestiriler yapilirdi. O populer kizlar hep uzun sacli bebek tenli guzel ve uzun boyludurlar. O zaman ozguvende sifir tabi, ezildigimde kenara gider aglardim. 3 gun yataktan cikmadigim bile oldu. Velhasil kelam. Cekemezdim. Muhattap olmazdim.
evet lisede popülerdin neriman şimdi ise hâlâ popülersin amk.
kaşardır. evet.
bir hollywood filminin içinde değilseniz öyle birşey yoktur.
çalışkandır.