1. 1.
  ekranda starlarımızdan sıklıkla duyduğunuz ''evet diyet yaptım ...kilo verdim''beyanatlarının gerçek nedenidir
  3 ... panapa
 2. 2.
  fazla yağlarından kurtulmak için acıya katlanabilecek kadınlara uygulanan yöntem...
  1 ... sosyopat
 3. 3.
  tibbi atikların ciddi bir yüzdelik dilimini kapsayan, diyetsiz zayıflama yolu.
  2 ... asiti kaçmış kola
 4. 4.
  yağ aldırma. sadece kadınlar yaptırır diye de bir kaide yoktur.
  4 ... mia
 5. 5.
  Vücuda biçim vermek amacıyla fazla yağların belli yöntemlerle alınması, yağ aldırma.
  ... linka
 6. 6.
  tedavi amaçlı yapıldığında (flep inceltilmesi v.b.)işe yarayan yöntem. yapılacak olan bölgeye derin sedasyon veya lokal anestezi uygulanır, yapılacak olan yerdeki yağların sıvılaşması için bazı kimyasallar deri altına enjekte edilir. sonrasında ise özel motorlu enjektörle deri altındaki yağlar dışarı alınır.
  ... zaibatsu
 7. 7.
  erkek halimle bile yaptırmayı düşündüğüm icat. Yaptıran veya bilgisi olan birisi varsa mesajlarını beklerim merak ettiğim çok şey var.
  1 ... alkolik nurcu
 8. 8.
  selülit, basen gibi sorunlardan muzdarip kadınların fazla yağlarını aldırmak amacıyla sıklıkla başvurduğu tedavi yöntemi. erkeklerin de yaptırdığı bilinse de, bu istisnalar kaideyi bozacak kadar fazla değildir.
  ... ellegelendugunbayram
 9. 9.
  bunu zayıflamak için yaptıranlara hiç tavsiye etmiyorum ancak vücudunuzun düzeltilmesi konusunda üstüne tanımam, yaptıralı yaklaşık 1 hafta oldu ödemlerim olmasına rağmen mükemmel sonuçlar aldım ama yinede boğaza dikkat etmek gerekiyor aksi halde verilen kilolar hooop geri gelir.
  yaklaşık 1 sene sonra gelen edit : evet 1 seneye yaklaştı ve gayet memnunum, hatta ilerleyen günlerde karın bölgemde oluşan deri sarkması içinde aynı klinikte operasyon geçirmeyi düşünüyorum.
  ... brkyksl
 10. 10.
  Sonrasında böyle oluyorsunuz :
  liposuction
  1 ... mavi kar tanesi