4. nesil bir yazar hoşgelmiş. laf aramızda galiba akpli.
''galiba akp'li'' diye yaftalanarak 'kusurlusun ama bak affediyorum seni' gibi farazi, nedensellikten yoksun, egoistçe, tektipçi, * bir yaklaşıma maruz kalmış muhterem uuser...
yobazdır. hatta önde gidenidir. bununla gurur bile duyar.
(bkz: limp bizkit)
psikoloji konusunda uzman oldugunu düşündüğüm güzel yazıların sahibi yazar.
hep haklı çıkan yazar. çünkü haklıdır.
geçtiğimiz haftanın en kötü entrylerinin sahiplerinden biridir.

(#2173276)
sözlüğün ghettolarında yaşayan yazardır. öteki yazardır. ara sıra pek değerli yazarlar şereflendirir sayfasını, çok mutlu olur.
sözlükteki güzel yazıların altında adını sık gördüğüm yazar. çizgisini bozmamasını dilediğim.
(bkz: mustafa kemal olmasaydı/#8964572)

%99 katıldığım yazardır.
anlaşılan o ki konu din olunca kendine olan güveni kalkan ve acizliği kabul eden yzardır. kendisine yunus suresini öneririm önerimden sonra yorumumu yaparım. aciz değilsinizdir size öyle gösterilmeye çalışılmaktadır.

"acizlik içinde yaratılmış insanın yaratılış amacına-varoluşuna terstir"*
insan denilen varlığın allah karşısındaki acizliğini kabul etmiş sözlük kullanıcısıdır. yunus suresini de arada okur ancak kul olduğunda ısrar eder..

insanın metafiziksel anlamdaki acizliğinden, allah'a olan ihtiyacından bahsedince, kişisel gelişim kitaplarının doğrultusunda sayfasında yazan yazarlar bu dünyada aciz olmadığımızı, öyle gösterilmeye çalışıldığını söylerler ama aciz olmadığımız zannının nereden ve nasıl beslendiğini hiç düşünmezler mi, bilinmez...

allah'sız insan aciz insandır, kendisini kandıran insandır; dünyaları değiştirebileceğine inanıp, kendine verilen kabiliyetin mutlak sahibi karşısında bilerek ya da bilmeyerek tanrılık iddia edendir..
heyecanlı genç yazarların hışmına uğramış yazar.
koyun ayrıca, ak partiye'ye inanan koyunlardan.. **
(#9378059) Bazı gerçeklerin farkında olan yazar. Bunlardan haberi olmayanları adam yerine koymamasını öneriyorum.
ya akplisindir ya da terörist şeklinde bir önerme sunmuş (#10518696) dahi(!)
ya gayet basit ve açık yazılarını anlamayacak kadar kıt bazıları ya da kasti olarak bir şeyleri çarpıtmak için çırpınıyorlar..
ikinci olasılık bize ne kadar da tanıdık...
(#10934377) nolu entrysini takdir ettiğim yazar.
saygı duyduğum yazar.
hakaret ederek eleştirdiğini sanan sözlükçü. ekşi sözlük'te olsa çoktan uçmuştu.
hakaret etmez, hakikatin tam kendisini söylemek için çabalar bu yazar. bir de çok karizmatiktir, tanırım kendisini.
benim gibi bir ak partiliye sıradışı iftiralarda bulunan taze kankulim. deme böyle üzülüyorum.

gel 13 haziranda sevinç turunu birlikte atalım.
sahte yazarlığa bürünmüş komik muhaliflerin başlığında salak saçma şeyler yazdığı yazar.
şahsen kimseye hakaret etmemiştir ama mallık, alıklık ya da şerefsizlik v.s. de hayatın bir gerçeği diye düşünür.. hakaret değil bunlar yani hayatın bir gerçeği...

"hakaret" ise, gerçekte sahip olunmayan bir vasfı, kısaca "hak" olmayanı bir subjeye yakıştırmaktır yani**...

edit: eksiğiyle, fazlasıyla; ben de müslümanım...
derdi halis bir insandır.
dördüncü nesil yazar.

(#11112618) sıvamak nedir tabirini gördüğümüz kişi.

kuran-ı kerim'in belirli bir döneme ve belirli bir coğrafyaya inmiş olduğunu belirtiyorsun. sonra 1400 yıllık dinin hala günümüzde geçerli olabileceğini, üstüne de tüm dünya insanlarına hitap ettiğini söyleme gafletine düşüyorsun.

hır çıkmasın notu: -sonra- ile başlayan cümle genel müslüman düşüncesi çapında söylendi. direk kişiye değil.