bugün

im back bitchez!
gercekten baska isin gucun mu yok?

kendi fotografimi koyup kendimi etiketlemiyorum lşligjlhj o nerden cikti. kombini yapani etiketliyorm, kafan basmaz.
instada paylastigimi indirmemisim, galerimde kalan da duzenlenmemis hali oluyor ve tutmuyorum.
sen sagdan sagdan uza isine bak, sagdan derken sag elin olabilir mesela. tokatmis. kendine ait hayati olmayan, hayattan tokati yemis olan sensin ki milletle ugrasiyorsun.

neyse buralarda beni taniyan taniyor. sen devam et. öpt, kib, bye.

edit: bi de buralardan prim takipci kasma niyetim yok. ulasamayacagini bildigi icin fake bu yeaaa diyenleri izlemek acayip hosuma gidiyor. tabii insan gibi ilgi gosterenler de ayri. neyse iste, boyle.
doğuştan kestane.

bir insan kendi fotoğrafını koyup neden bir de kendini taglesin bu bir.

bugünkü kombin başlığına girdiğin kıyafetin haliyle o gün giydiğin kıyafet olması beklenir, aynı gün hem instagrama bu fotoğrafı koyup hem buraya atıyorsan galerinden de haliyle gitmemiş olması beklenir bu da iki.

uğraşamazsın zaten, her seferinde gelişine tokatı yiyorsun ama doymuyorsun hala…
olm siz hiç mantıklı düşünemiyorsunuz. lan sözlükte kalmış 10 kişi amk, gerçekten kız olup ilgi çekmeye çalışan biri tiktoku instası boku püsürü varken gelip buraya mı foto atar?

o işler sözlüğün canlı zamanlarında vardı, milyonların bacısı mesela. güzel prim topladı buradan. sonra gitti twitchte yayıncı oldu elinde 10-12 k lik bir takipçi kitlesi var, arada reddit'te turkishchicks'te fotoları da paylaşılıyor. o kız tutturdu işte.

şimdi buradaki 10 kişiyle döner mi bu işler amk. mantıklı düşünün. kızın fake olduğu buraya foto atmasından belli.
Valla alınmasın ama sanki ağır ruhsal sıkıntı çeken bir arkadaşa benziyor. Bilemiyorum belki de yanılıyorumdur. Bir yazar.
Kestane kebap fake hesap diye sloganlar yükseliyor. Teyitli fotoğraf atması gerekiyormuş. Kaos yaratın hadi.
bebegim klein'da her gece biri çalıyor. bize hergün cumartesi.

instaya koymus oldugum ama galerimden giden fotilerim oluyor zaman zaman. sakin ol sampiyon. neyse ugrasamicam ben daha fazla.
yine instagramdan arakladığı fotoğraflarla burada prim kasmaya çalışan zavallı.

hayır seni kaç kez daha rezil etmek lazım? neden pes etmiyorsun da hala fake fotoğraflarla belki de hayal ettiğin vücudu/hayatı burada sergiliyorsun?

klein dönüşü diye fotoğraf koymuş gece, pazartesi gecesi de ne klein yapılır he…

alın size instagramdan foto arakladığının bir ispatı daha. azcık bekleseydin de öyle ss alsaydın bari, yakalanmazdın belki. hoş, a’dan z’ye sahte olduğun için her türlü yakalanırdın ama neyse, sahtekarlık yapacaksan dahi layıkıyla yap.

(img:#2207907)

fake fotoğraflarını yakalıyorum sonra siliyor diye bu sefer de ben ss aldım.

hadi bakalım.
avcı değil av...
Yakışıklı avcısı.
net bommmboş.
lütfen devam edin. mısırımı patlattım ve geldim.
bu türlü şizofrenlikleri ben yapardım belli ki size de bulaştırmışım.

ne kadar ben değilim ben değilim dersem ihale benim üzerime kalacak biliyorum.
kız mıdır feyk midir bilmem. en azından benim günahımı almayın da ne yaparsanız yapın.
vallahi de billahi de benim feykim değil.. ötesini berisini bilmem.
niye yeteneğin olmasın olm, kendini küçümseme. gerekirse en kralını da yaparsın sen.
yürüyün gidin.
tek hesabım var. kadın kılığına girip kadın gibi yazabilecek yeteneğim, zekam yok.
yalanınızda boğulun...
Son dönemde yazdıkları ve kaleminin kuvveti ile dikkatimi çekmiş yazasdfsdasa.

Şaka lan şaka memeli.
memmmeeellleeerrrrr<<<<333333.
ekran görüntüsü biriktiriyor. yazdıklarını silip kaçacaklar için. uyarmadı demeyin.
bu adam resmen ruh hastası adfhfdh.
hakkında neden bu kadar entari girildiğini anlamadığım kadın yazar..
arkadaşlar bir düşün şu kızların yakasından ya...

hep aynı hep aynı.. ikili münasebet geliştiremiyorsunuz sonra öfkenizi kızların nickaltısında kusuyorsunuz. biraz centilmen olun.. kız terslese bile hazmedin. ille de nickaltında ağlamanıza gerek yok yani.
Sorunları olabileceğini düşündüğüm körpe yazar.

Neden insanların yazdıklarını ss alıp telefonunu bunlarla doldurur bir insan?
kesme isaretli olani cok guzel bir muzik grubudur.
ashtanga ve vinyasa power yoga gibi pratiklerin kas gelişimine yönelik egzersizler içerdiğini çok iyi bilen bir yazar. elinin altındaki google'ı kullanmayı bilmeyenlere laf yetiştirecek kadar da boş bir insan. zamanı bol yani.

sözüne güven olmayan nice sözlük yiğitlerini kadınım diye harcamış biri asdaklşsdakşl. yazdıklarını görmeyeceğim sözü verdiklerinden özür diliyor. ama kendisiyle muhattap olmak istemeyenler burada neler yapıyor o konuda ciddi şüpheleri var.
"bu saatten sonra ne yazarsan yaz görmeyeceğim" sözüne güvenerek rahat rahat nickaltında cirit attığım kişi.

anlaşılan fotoğrafları gibi sözüne de güvenilmezmiş.

bir de hiç üzülmüyor he onu unutmayın.

(img:#2185295)
benden uzak olsun da... diyenler nedense bu yazarın nickaltında cirit atıyor. buralarda dolanıp. uzak olmak için buralara gelmek mantıklı değil canlar. alşkdalşsdkaş