bugün

sessiz sakin veda eden program. ne günler geçti beraber limewire; gün geldi dert ortağı olduk, gün geldi küfür ettim sana yine de kırmadın beni, alttan aldın. vedalaşmaları sevmem bilirsin ama bu olmadı be limewire bu olmadı. çekip gitmek bu kadar kolay olmamalıydı.
kapanmasıyla beni üzmüş olan p2p programıdır. * * *
her türlü virüsü bilgisayarınıza taşıyan saçmalık.
(bkz: örümcek adam)
(bkz: lime wire son sürümü)
limewire pirate edition adıyla küllerinden doğmuş program. * *
mahkeme kararı yüzünden kapatılan artık eskide kalmış müzik indirmenin çok kolay olduğu bir dosya paylaşım programıydı.iyi bilirdik.*
kapatılan program. yoluğu hissedilmiyor çünkü birçok alternatif program var.
bir efsanenin sonu. napçam bilmiyorum valla itunes 'la bağlantılı başka ne var ki?

(bkz: teknolojiden anlamıyorum evet)
(bkz: çok mu belli ettim)
açılan dava sonucu tarihin tozlu sayfaları arasına karışmış program. şu sıralar en iyi alternatifi frostwire adlı programdır. zaten basit görünümüyle limewire'ı andırıyor.
kendisi göçüp gittikten sonra öksüz kalmışımdır. artık son çare bu ucuz yola baş vurup yazarlardan yardım istiyorumdur. kendisinin yerini doldurucak bir program var ise yardım edicek arkadaşa milyon kez teşekkür olsundur.

edit: saniyesinde gelen yardımlar için milyon kez teşekkürler.
kapandıktan sonra sanat dünyamın karardığı andır kendisi.siz zatiali muhterem yazarlarımızdan biçare yardım bekler oldum alternatifi için.
son zamanlarda hicbir sey indiremedigim ve aradigim dosyalarin gelmedigi programdir.
laptopumunda 1700 mp3 vardi,bunlarin cogunu bu programdan indirmistim.
CANIM CiĞERiM KANKAM PROGRAMDIR KENDiSi. HAYATTAKi TEK ZEVKiMi BENDEN ALMIŞTIR AYRICA. NiYE KAPANDIN LAN ALLAH SIZ. NEYSEKi YERiNi YOUTUBE ViDEOLARINI MP3E ÇEViREN PROGRAM SAYESiNDE AZ BiRAZ DA OLSA DOLDURMAYA ÇALIŞIYORUM.
ne denediysem yerini dolduramadığım programdır. *
hakkında 75 trilyon liralık dava açılarak davanın hakiminin bile bir tarafları ile gülmesine vesile olan şirkettir.

http://www.teknokulis.com...i_75_trilyon_dolara_cikti
gel de gülme, piyasada aynı özelliklerre sahip, bir sürü program varken, kalkıp limewire dava açıp adamların ekmeğiyle oynamak pek akıl karı değil doğrusu.
kapanmış olmasına rağmen halen bendeki sürümün çalışıyor olması oldukça enteresandır.
kapandıktan sonra bi türlü adam akıllı bi program bulamadığım ex aşkım.
kapanmasına rağmen halen bilgisayarımda calışıyor olması hayret verici olan program.
tıpatıp aynısı frostwire ın çalışmaya devam ettiği yazılım.
özlemimdir.
benzer programları çalışır fakat baya baya eksiktir. aradıklarımı bulamam, işte o sırada ah lime wire ah diye iç geçiririm hep. lime wire yerine akranlarını kapatsalardı dediğim şahane programdır.
''laymvayr'' diye okunur. ''limvayr'' diye değil.
Kapanmasıyla beni üzüntüye boğan program. Yokluğunu çok hissettirir.
torrentle tanıştığımdan beri yüzüne bakmadığım program.