bugün

Biz gariban yazarları evlerine kabul ederlerse her zaman hayır dualarımızı alacak yazarlardır. Şayet bursa da varsa böyle bir yazar her haftasonu evinde zirve yapalım. Yok mu şöyle gel kardeşim bjk-gs maçını birlikte izleyelim diyecek bir gariban babası.
umutckr'dir kendisi. lig tv'li öğrenci evidir. fakat kendisinin; gelirken sigara al, sıvı sabun bitmiş sıvı sabun al, midem kıyıldı çokoprens al ama saray değil öbür pahalı olanlardan al şeklinde istekleri yüzünden kendisinde maç izlemek maçı gidip stadyumda izlemek ile aynı paraya gelmektedir.
işi ticarete döken yazarlardır. her maç 10 tane kankasını evine davet eder ve her maçtan sonra 1 haftalık bira stoğunu arkadaşları yapmış olur. güzeldir.
maç izleme heveslisi yazarları artı bir birayla eve alsa ömür boyu birayı beleşe getirecek kişidir o.
eve gelirken; 1 lt yeni rakı, 1 kasa bira ve sıcak soğuk çeşitli mezeler getirebilecek yazarlara, kapısını her daim açacak, tanıdığım bir yazar vvar. maksat gariban arkadaşlara yardımcı olmak.
var ama zırnık koklatmam.**
Kendisinden beklenilen gariban babalığıdır. Bira stoğu yapmak için bizi kullanması değil. Varsa böyle babayiğit ellerini öpelim.
Belli ki izzet ikram bekleyen yazarlardir.
vardır ama hep yalan söyleriz müsait değil deriz ev. çağırsak evi sikersiniz amk. her hatfa her hafta gelirsiniz. *
istanbulda, ankadara, izmirde olsam ses etmezdim. ama sözlükten kimsenin olmadığı bi yerdeyim. buyrun gelin gardaşlarım, tuborg gold ikrarmımdır.
(bkz: sözlükteki zengin yazarlar)
(bkz: olsa dükkan senin)
not: digiturk var ama lig tv açık değil.
(bkz: kasaba minnet etmektense keser sikimi yerim)

ayrıca evim var ama siktirin kahveye gidin diyen gevşeklere de tavsiyem reklam yapmak istiyorlarsa göt capslerini koysunlar.
her zaman müsait olmasa da o grubun içindeyim bende *
Ama gaziantep sizin için ne kadar uygun olur bilmem.
müsaitim ama ağrıya vereceğiniz bilet parası ve zaman kaybı, maça gidip loca almaktan daha meşakkatli olur.
eve çıkmak istediğim yazarlardır.
varsa bile pek misafirperver olmayan yazardır.Vay arkadaş biri de çıkıp demiyor ki buyrun benim diye. Tamam lan gelmiyorum radyodan dinlerim ben.
lig tv var, tek yaşıyorum, ev hep müsait, istanbulda merkezi yerde.. ama bunların hiçbirisi, evin "herkese" müsait olduğunu göstermediğinden soğuk sular dolapta!
kabul ederse bir paket patsito cips ve 2,5 lt le cola ile evine gelmek istenilen yazar. bir öğrencinin bütçesi ancak bu kadarına el veriyor.
(bkz: umutckr)
kola ve cipsini alabilecek kadar maddi durumu yerinde olan ve silivri / istanbul veya çerkezköy / tekirdağ civarında ikamet eden arkadaşlar için her daim mümkün olabilir .
(bkz: kötü günün dostu)
Birasını çerezini alanın her türlü gelebileceği trasher nickli yazara ait ev.
Hiçbir masraf çıkarttırmadan evlerine kabul edeceklerse ellerinden öpülecek , kendisinin seri artı oy veren meleği olunacak yazarlardır. Hele ki bursa da ise...
lig tv'ye sahip olup evi de her zaman müsait olup lakin futbol ile ilgilenmeyen bir yazar da var..