bugün

Ay lütfeaaanlı entrysini gördükten sonra akıllarda değişik fikirler uyabdı. Lidya yoksa?
bu abiyi uzun zamandır okuyorum cok güzel tespitleri cok guzel entyleri var. saygılar abi. asdjasd şaka lan daş gibi hatun bu.
Duyduğuma göre çok şeker biriymiş. Çk ttlsn cnm ya.
islerinden zaman ayirip sozluge bakamayan abimizdir. Saygida kusur etmeyin bu adama.
Aslinda 4. Nesil sozluk yazaridir. Kalbi temiz abi en azindan...
Aynalı lidya. Delikanlılığın kitabını entry entry yazıyor.

Birlikte leblebi yiyek mi?
seni de özleyeceğim.
delikanlı bi abimizdir. geri vites yapmaz acımıştır anca herkes haddini bilecek !! bunların sesi çok çıkmaya başlamış reyiz bi ilgilen artık..
Sahte palalı hacı bozmalarının çirkefliğinden kendini kurtaramamış yazar. Bu şirazesi bozuk hacımtrak sözlüğe yazmak için değil insanlara saldırmak, karı kıza salça olmak için geliyor, moderasyonun dikkatine.
(#23452586) yılın kapağını yapan yazar.
şimdi bu hacı bozuntusu bozulur, mağduru oynar bu entrynin üstüne.
ellerine sağlık.
yazlarının içeriği boş pekte bilgi içerikli değil. daha çok karılara kızlara yazmış.
Keşke herkes en az onun kadar adam olsa.
Yine caylak olmus "don kisot"..
Herzaman oldugu gibi hayranlarina caylaklik bildirimi icin posta guvercinligi de bana dustu..

Eyyyyy ahaliii !!
duyduk duymadik demeyinnn!!
Lidya caylaak olduuu!!

Kusura kalmayin, Bununla idare edin..
Malum Hafta sonu; isim/gucum, gezmem/tozmam var tek tek mesaj atamiycam..
Çaylak reyiz. Pöff bugün çok sıkıcı.
Şuan çıldıran adam. Abaza.
Bana atarlanan yazar. Kendini çok önemsiyor. Sanki onu kıl etmek için gelmişim dünyaya ak.
Sözlüğün seksy yazarı.
çakma oğlak burcu.

ya arkadaş insan sözlük gibi yerde her söylenen'e bu kadar mı inanır?
hiç mi kafan çalışmıyor senin?
yalan bilgi verildiği kabak gibi ortada!
işte bu huyunu çok iyi bilen sözlükte manyağın biri fake hesaplar alıp alıp bunu işletiyor.
o kadar uyardığım halde, o manyağın aslında kim olduğunu defalarca söylediğim halde...
o manyağın yüzünden polisle başını belaya sokacaktı az kaldı.
iyi niyetiyle sınanan yazar.
sözlükte dost olma konulu başlıkta yaptığı uyarıyı severek okuduğum yazar. ben yeniyim burda ve kimseye bulaşmadan etmeden yazıp okuyorum yani umarım bela almadan sürer bu. bir erkek yazar olarak kendi halimde yazıp okuyorum sadece.
karıları kızları korumayla sorumlu çakma iyilik meleği avukatımsı yazar..
parayı bulanların mekanıdır. paranın dibine vurmuş çok zengin bir memlekettir.
1 dakikada 2 destan niteliginde giri yazan yazar.

yada copy- past yapıyor.
kocasının arkadan dürtüklediği yazar.
Paranın icadı kadar eşek kulaklı midas efsanesini ve Kral yolu'nu akla getiren tarihi şehir devletidir.