1. 1.
  ısparta kralı tindareos,un karısıdır.
  ... john constantin
 2. 2.
  Bir zayıflama hapıdır.
  internette sahteleri de satılmaktadır.
  Tamamen bitkisel olduğu söyleniyor.

  http://www.nurbal.com/zay_lida.htm
  1 ... timsah48
 3. 3.
  ayşe armanın bu haftasonu hürriyet pazara taşıdığı haptır.
  1 ... zaknafien
 4. 4.
  içinde Subitramin dozunun ormalin yüzde 50'sinden fazla olduğu söylenen hatta sahte ürünlerinde 3 kat fazla bulunduğu bildirilen çinden ithal, yakın zamanda yasaklanan ilacımtrak yosun kapsülü.
  ... bigowner
 5. 5.
  http://www.lida.gen.tr
  -2 ... crazy
 6. 6.
  http://www.sabah.com.tr/h...4A75A271F05B535620F1.html
  ... crazy
 7. 7.
  az önce haberlerde kullanan bir kişinin daha ölümüne sebebiyet verdiğini öğrendiğim ve satıldığı yerlerin ihbar edilmesi gerektiğini düşündüğüm yeni neslin zayıflama ilacı adı altındaki ölüm makinesi. açık mavi, büyükçe bir kutuda 40 tablet şeklinde satılır, üzerinde bırakın ingilizceyi, latin alfabesine dair tek bir harf yoktur. çince mi singapurca mı ne öyle bir dilde prospektüsümsü bir kağıdı var, ayrıca arkadaşlarımdan biri kullandığının 4. günü acile kaldırılmıştır. doktorun "kızım sen uyarıcı madde mi kullanıyorsun" sorusu da akıllardaki düşüncelere yeni bir boyut getirmişti bizde. neticede gayet gereksiz, vücudu zayıflatmanın yanında bir de ileri derecede kalp krizi riski taşımaktadır bu ilaç.
  ... monsta
 8. 8.
  Üst katta oturan zuhal adlı hafifçe kilolu komşumuzun o hapları mucize olarak tanıtanlara inanıp 6 ay önce ve sadece 5 gün kullandığı halde hala psikiyatrik tedavi görüyor olması... Ölümle sonuçlanan vakalar da gazetelerde çarşaf çarşaf yazıyor. Aman diyim çin de üretilen bu ne idüğü belirsiz şeyi kullanmayın.
  ... ulubilgekisi
 9. 9.
  seren serengil'in röportajında okuduğum kadarıyla onun sayesinde (ya da yüzünden mi desem) yaygınlaşmış ilaçmış bu lida. aynen şöyle beyanatta bulunmuş seren hanımlar
  - ben bu lida'yı ilk önce merak edip Çin'de getirttim. faydasını görünce de bütün bağdat caddesinde tüm kızlar aralarında serengil'in ilacı diye bunu kullanmaya başladı. o yüzden çok üzgünüm.

  (bkz: dostum röportaj demişsin ama bu advertorial)
  1 ... monsta
 10. 10.
  üretici firmanın sağlıklı olduğunu öne sürerek piyasadan çekmediği, sağlık bakanlığının ise kesinlikle kullanmayın dediği eritme hapı.

  --spoiler--
  http://www.sabah.com.tr/h...4B479C6887A4ADA80B93.html
  --spoiler--
  ... cernonil