1. 1.
  popstar'da gelinen son nokta. piyasaya sundukları dev yeteneklerden sonra sırayı alaturkacılar aldı. yine star tv'de başrollerde yine bülent ersoy ve armağan çağlayan var.
  1 ... krmyrdsn
 2. 2.
  alaturka müzik dışında her tür müziğin seslendirildiği, türk müziğine hiçbir katkı sağlayamayacak, rating sağlamaya yönelik yarışmalardan biri.
  1 ... bill of exchange
 3. 3.
  popüler saçmalık.
  2 ... cryptic
 4. 4.
  siradan halki musiki hakkinda yorum yapar kilan tv programi. oyle ki artik halk yillardir dinledigi sarkilari detone olmak, sesini yanlis yerde yukseltmek, sesin makama gitmemesi vb terimlerle degerlendirir olmustur.
  ... lemur
 5. 5.
  alaturkanın popüler halidir.
  o yarışmanın adı cidden böyle mi ya? hiç dikkat etmedim de?
  eğer böyleyse çok abzürt olmuş, değilse ben bi süzmeyim.(öz eleştiri yapabiliyorum da)
  ... phnar
 6. 6.
  bülent ersoy ve ebru gündeşin hasım olduklarını gösteren yarışmadır zira bülent abla ebru gündeşe:
  -şu en sağda ki... diye hitap etmektedir.
  ... karpuzkabugu
 7. 7.
  erkan adlı yarışmacının milleti mest ettiği yarışma-şov programı. osmantan erkır zıpçıktısı sürekli kocaman bir alkış istemeye devam ediyor.
  bu yarışmada bülent ersoy un osmanlıca konuşurken yaptığı hataları makina da hakkı devrim irdeliyor.
  1 ... meureate
 8. 8.
  kenidnden önceki tüm zırva yarışmaların hepsinden katbekat güzel programdır. erkan ın sesi ise gerçekten muhteşemdir. ve, işin ilginç tarafı yorumladığı her şarkının hakkını fazlasıyla verip üstünü almamaktır.
  -1 ... cennetten kovulan
 9. 9.
  erkan alaturkanın favorisi olmakla birlikte erkanla butunlesen bulent ersoy u da unutmamak gerekir. http://www.youtube.com/wa...p;mode=related&search+= 5 33 e dikkat edilmesi sarttır. bi an ortalıgı yıkacaktı sandıydık.
  ... ümit
 10. 10.
  yarışmada armağan adlı bir yarışmacı varmış ve bülent ersoy bu yarışmacıya aşıkmış hatta kucağına bile oturtmuş bu er kişiyi. *
  (bkz: magazin keyfi)
  ... missbee