bugün

popstar'da gelinen son nokta. piyasaya sundukları dev yeteneklerden sonra sırayı alaturkacılar aldı. yine star tv'de başrollerde yine bülent ersoy ve armağan çağlayan var.
alaturka müzik dışında her tür müziğin seslendirildiği, türk müziğine hiçbir katkı sağlayamayacak, rating sağlamaya yönelik yarışmalardan biri.
popüler saçmalık.
siradan halki musiki hakkinda yorum yapar kilan tv programi. oyle ki artik halk yillardir dinledigi sarkilari detone olmak, sesini yanlis yerde yukseltmek, sesin makama gitmemesi vb terimlerle degerlendirir olmustur.
alaturkanın popüler halidir.
o yarışmanın adı cidden böyle mi ya? hiç dikkat etmedim de?
eğer böyleyse çok abzürt olmuş, değilse ben bi süzmeyim.(öz eleştiri yapabiliyorum da)
bülent ersoy ve ebru gündeşin hasım olduklarını gösteren yarışmadır zira bülent abla ebru gündeşe:
-şu en sağda ki... diye hitap etmektedir.
erkan adlı yarışmacının milleti mest ettiği yarışma-şov programı. osmantan erkır zıpçıktısı sürekli kocaman bir alkış istemeye devam ediyor.
bu yarışmada bülent ersoy un osmanlıca konuşurken yaptığı hataları makina da hakkı devrim irdeliyor.
kenidnden önceki tüm zırva yarışmaların hepsinden katbekat güzel programdır. erkan ın sesi ise gerçekten muhteşemdir. ve, işin ilginç tarafı yorumladığı her şarkının hakkını fazlasıyla verip üstünü almamaktır.
erkan alaturkanın favorisi olmakla birlikte erkanla butunlesen bulent ersoy u da unutmamak gerekir. http://www.youtube.com/wa...p;mode=related&search= 5 33 e dikkat edilmesi sarttır. bi an ortalıgı yıkacaktı sandıydık.
yarışmada armağan adlı bir yarışmacı varmış ve bülent ersoy bu yarışmacıya aşıkmış hatta kucağına bile oturtmuş bu er kişiyi. *
(bkz: magazin keyfi)
(bkz: öğrenilmiş zevksizlik)
(bkz: türk toplumu)
bülent ersoyun teklif sunmasıyla ortaya çıkan reality show saçmalığının adıdır.
uzdunuz beni yıllar sarkısını soyleyen erkan adlı yarışmacının toprağım olduğunu öğrendikten sonra varlığını keşfettiğim yeni nesil interaktif star avı.
eksi aldıktan sonra gelen engellenemeyen edit : ozur dilerim abi bir daha ki başlayacak programı başlamadan 2 , 3 gün onca bana iletirseniz hazırlık yapıcam.
an itibariyle osmantan erkır'ın ısrarla "selçuk tekay ve muhteşem orkestrası" olarak takdim ettiği orkestranın müzik ziyafeti verdiği yarışma-şov programı.. günce kızımız bugün etek giymeyi unutmuş ayrıca.
(bkz: popstar cola turka)
heyet-i umumiye azalarından orhan gencebay'a "babacım ne işin var orda senin?" demek istediğim yarışmadır. aynı şekilde heyet-i umumiye azalarından armağan çağlayan'a da "lan oğlum ne bok yemeye ordasın?" diye sormak istediğim yarışmadır. yine heyet-i umumiye azalarından bülent ersoy'a "çatla inşallah!" diye beddua etmek istediğim yarışmadır. son olarak heyet-i umumiye azalarından ebru gündeş'e "sesine gurban olduğum yakışıyor mu sana bu zibidilik?" demek istediğim yarışmadır. ne çok dolmuşum lan?!
içinde gür sesli bir yaratık barındıran televizyon programı.
bir kibariye eksik beynimizin karıncalanması için...oda olsa tam olacak..
fevkaladenin fevkinde gereksiz bir program.
yarışmacıların seslendirdiği şarkılar aynı isimde * bir albümde toplanmıştır.
muhteşem biçimde klasik türk musikisi seslendirme yeteneğine sahip finalist * * *armağan' ın ne yazık ki ikinci olduğu yarışmadır.

http://www.youtube.com/watch?v=G0fhWSfuHYE *
yaptığı duygu sömürüsü ve de rezillikle birinci olan hasret'in var olduğu yarışma.
türevleri bütün yarışmalarda olduğu gibi; birinci *herkese sarıldı, teşekkür etti vs.
ne yazıkki;
2. olan yarışmacının ileride pek fazla varlık gözteremiyeceği yarışma.
(bkz: diğerleri) **
saçmalığın bir başka ifadesi
tek artısı olarak; erkan adlı yarışmacının yaklaşık 3 oktavlık sesinin keşfedilmesini sağlayan, yarışmacıları itin kı*ına sokup çıkaran gereksiz jürileri ile beyin tokatlayan, başka da bir naneye yaramayan lüzumsuz yarışma programı.