bugün

entry'ler (10)

sevgiliyi terk ettikten sonraki yirmi dort saat

terkedilen tarafın karşı tarafı;tekrar beraber olalım nolurr diye yalvarış telefonları ve mesajları ile taciz ederek geçen süre.. eğer terketmişseniz ve bu tarz telefonlara da maruz kalmıyorsanız bu 24 saat zarfında sizden huzurlusu yoktur dünyada... ama ender vakalarda 24 saat ertesinde terkedenin dahi acı çektiği sölenir...

saadet partisi

başörtülü insanları 2. sınıf muamele görmeye itmiş son derece gereksiz erbakan partisi.

haydi kizlar okula kampanyasi ve basortulu ogrenci

ayrıca çok büyük bir cahillik, bağnazlık,gericilik sorunu yaşatıyorsa "başörtülü kızlar" ozaman eğitime en az benim kadar hakları olması gerekmezmi? eğitim kayıtsız şartsız TÜRKiYE CUMHURiYETi vatandaşının hakkıdır.

haydi kizlar okula kampanyasi ve basortulu ogrenci

okula gitmeye çalışan başörtülü kızlardan değil, okula gittiği halde "beyni" kapalı "insan"lardan bahsedilmeli asıl bunlara sosyal sorun olarak bakılmalıdır!

yiğit özgür

yeni dergisi "uykusuz" ile gönüllere bir kere daha taht kurmuş başarılı hatta çok başarılı karikaturist..

uludağ üniversitesi işletme

birgün gelip te bitirebileceğimin hayalini yapamadığım sıkıcı bir bölüm..

o

dilbilgisinde 3.tekil kişi zamiri olarak geçer.

lida

firma yetkililerinin pişkin pişkin televizyona çıkıp öldürmeyeni yakında eczanelerde satışa çıkacak dediği hap.

feridun yılmaz

gerçek bir üniversite hocasıdır.dersini takip edip geçmeyen yoktur.öyleki mikroiktisatım ba gelmiştir mutluyum.

umit gucenme

bana muhasebeden gına getiren bir hocadır.. sınav notu çok kıttır.