bugün

türk dizi tarihinin efsane dizisidir. çok özlendiniz be. arkasından (bkz: kaygısızlar) gelir.
şuan trt1 de ilk bölümleri yayınlanmakta.
"O gemi gelecek mecnun!"
ismail abi ile kopartan dizi. herkes özlemiş, ben de özledim..
birilerinin emriyle ve yalakalık olsun diye yayından kaldıran şerefsiz trt'nin, şimdi ilk bölümünden yayınlamaya başlayarak gündüz reyting almaya çalıştığı efsane dizi.
olabilecek en tatlı en samimi dizidir. küfürsüz sevişmesiz de güzel bir dizi yapılabileneceği göstermiştir. ne yazıkki geç kaldım izlemekte. şu an 34.bölümdeyim ve bütüüün karakterler birbirinden tatlı. favori ismail abi tabi.*
ismail abinin "ismayil abiiiiiiiye" dönüştüğü efsanevi dizidir
özlenen dizi. burada yayınlanmaya başladığı görünce eve nasıl koştuğumu bilemedim.
trt 1'de tekrar bölümleri yayımlanan dizi. an itibariyle ilk bölümü yayımlanmakta.
Özleyenler ve yeniden izlemek isteyenler için an itibari ile ilk bölümü ile trt1 de devam eylemekte olan dizi.
an itibariyle trt'de yayınlanan dizi.
Dun sans eserı trtyı acmamla 1.bolumunu gorup duygulandıgım gelmıs gecmıs en ıyı turk dızısı.
ilk sezonu yayınlanıyor şu sıralar trt'de olm çok efsane ya.
sen git diziyi yayından kaldır bindir hakaret et sonra tekrarlarını yayınla. devlet kanalıysa demek ki.
yayından kaldırılan trt dizisi.
eski bölümlerini izlerken gülmekten çok anırmama sebep olmaktadır.
trt1'de tekrar bölümleri her gün yayınlanmakta olan dizi. özlemiştik be!
her bir karakter ayrı ayrı özlenmiş onu fark ettim. bu diziyle ilgili ne çok anım var meğer. şimdi tekrarları izleyince fark ettim. anıların özetini damıtıp, akıtmalıyım sözlüğe... ilk; üniversiteye gitmeden hayal kurduğum adam önermişti bu diziyi. ilk ön yargıyla demiştim aman kerem aslı, leyla ile mecnun... hep aynı hikaye. sonra başlamıştım izlemeye, hem de ilk bölümüne denk gelmiştim bir yaz gecesi. önerdiği kadar varmış meğersem. daha da muhabbetimiz olsun diye izlediğim bölümleri vardı dizinin. sonra bıraktım gittim o adamı. yalan söylemişti bana hak etmişti. ama içimdeki vicdan bırakmadı beni. bazı insanlar aşk yaşamamalı, aşık olmamalı, aşkı hayal bile etmemeli. bugün ise tek başıma izliyorum yine bu diziyi, tekrardan. beni terk eden adamla izleyecektik güya. ben onun dizlerine yatacaktım. terk ettim leyla ile mecnun izledim, terk edildim hala leyla ile mecnun izliyorum. her şeyden geçip, kendinden geçemediğim dizi. kaldırdılar ama olsun tekrarları bile yetti film şeridi oluşturmaya. unutulmayacak şeylerin başında geliyor benim için leyla ile mecnun, benim için hayatın ta kendisi leyla ile mecnun. ben mi duygusalım bugün, leyla ile mecnun mu yaptı beni böyle...
türk dizi tarihinin en başarılı yapımıdır.
geçenlerde trt'de ilk bölümden itibaren tekrarları verilmeye başlanan dizi. görünce mutluluktan ağzım kulaklarıma vardı, çok özlemişim.
Trt 1 de tekrarları verildiğini görünce 1-2 bölüm yayınlanır diye düşündüğüm dizi. Ama ciddi ciddi 2 haftadır gösteriliyor. Çok özlemişim ismail abi ve genlerini. Bu hafta dağcılık geni vardı. *
Hala güldüren dizi.
Arda mecnun'un yerine geçmiştir. Leyla' ya gözlemenin içine yüzük koyarak evlenme teklifi etmiştir. Leyla şu an kabul edemiceğini söyleyip yüzüğü arda' ya uzatır.
Arda: o yüzüğü şimdi ağzından çıkardın. Sen onu temizle öyle ver bana.
Arda leyla'yı evine bırakır.
Arda: leyla ne zaman geliyim?
Leyla: bir süre görüşmesek iyi olur aslında?
Arda: yok ya ondan sormuyorum. Yüzüğü almak için ne zaman geliyim diye sordum. O yüzük dünyanın parası biliyor musun? Çok pahalı. *
mecnun'un leyla'ya ilan-ı aşk ettiği efsane bölümü şu an yayınlanmakta olan dizi. negzelmiş şu ilk bölümler.
alçakça bitirilmesi nedeni ile o gün bu gün trt (tayyip radyo televizyon) izlememe sebebi.
gelmiş geçmiş en iyi türk dizisidir. bu efsaneyi haince bitiren trt ve akp yatacak yeriniz yok.
gezi parkının şehitlerinden olan dizidir. öldürdüler güzelim diziyi.
güncel Önemli Başlıklar